Pırlanta Ekspertiz Sayfası
Bu sayfa sizlere Pırlanta ve Elmas'ın en doğru fiyatını söyler. Eros Pırlanta bünyesinde yer alan uzman Gemolog'ların belirleyeceği doğru fiyatlarla, elinizdeki Pırlantaları ve Elmasları en doğru fiyata satabilirsiniz. Mücevherlerinizi satmak istediğinizde bir çok Kuyumcu ve Pırlanta'cı gezersiniz kimin doğru fiyat verdiğinden emin olamazsınız en doğru ve güvenilir fiyatlardan haberdar olmak için aşağıdaki alanları eksizsiz doldurmanız yeterli.

Nasıl Yapılır.
  • 1) Kişisel bilgiler alanını aksiksiz doldurmalısınız ( Ad, Soyad, Telefon ve Mail Adresi).
  • 2) Elinizdeki Mücevherin 3 açıdan anlaşılabilir olacak şekilde fotoğraflarını çekip yüklemelisiniz.
  • 3) Sertifikanızın fotoğrafını yüklemelisiniz.
  • 4) Gönder Butonuna tıklamalısınız.

Dikkat Edilmesi Gerekenler!
Gönder butonuna tıkladığınızda kişisel bilgileriniz, Mücevherlerinizin fotoğrafları ve bilgileri bizlere ulaşacaktır, uzmanlarımız verdiğiniz bilgiler ışığında ürünleri inceleyip buna göre fiyat skalanızı belirleyecektir. Mücevherlerinizin doğru şekilde değerlendirilmesi için Mücevher bilgilerinizin mutlaka bizlere ulaşması gerekmektedir. sertifikanız mevcut değil ise eksper@erospirlanta.com mail adresine Mücevher bilgilerinizi göndermelisiniz. Not: Göndermiş olduğunuz formda hata ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız eksper@erospirlanta.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yüklenen fotoğraf boyutları 1mb geçmemelidir.

Saygılarımızla Eros Pırlanta Ekibi
Pırlanta bilgilerinizi bize iletin
 
Sertifikalı Pırlanta
 
Ücretsiz Kargo
 
Güvenli Alışveriş
 
30 Gün Koşullsuz İade
İletişim Bilgileri

Firma Adı : MALATYA KUYUMCULUK SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

Adres : Fatih / İstanbul / Türkiye

Telefon : 08502599363

Firma Adresi : Karamanlıoğlu Sokak No:29 Kapalı Çarşı Fatih /İstanbul

E-posta : destek@erospirlanta.com

İnstagram Sayfası : erospirlantacom

Ödeme Bildirim Formu : Havale Bildirimi İçin Tıklayınız.

Etiketler; Pırlanta Değer Hesaplama, Pırlanta Satarken Zarar Edilir mi ?, Sertifikalı Pırlanta Bozdurma, 2. El Pırlanta Alan Yerler, Pırlanta Ekspertiz, Pırlanta Bozdurmak İstiyorum, Pırlanta Alış Satış Arasındaki Fark, Pırlantanızı Yüksek Fiyatlara Nasıl Satabilirsiniz?, Sertifikasız Pırlanta Bozdurmak, Tektaş Pırlanta Bozdurmak, Pırlanta Satmak İstiyorum
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.