Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Sipariş ve Kargo

  Kargo Bedeli
  Eros Pırlanta'dan yapılan tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Eros Pırlanta gönderimleri sigortalıdır ve size ulaşana kadar Eros Pırlanta güvencesindedir.
   
  Paket
  Ürünleriniz, özel Eros Pırlanta şık mücehver kutusunda, size ulaştırılır. Paket içerisinde; Ürün kutusu, Ürün poşeti,ürün sertifikası, fatura vb ayrıntılar bulunmaktadır.
   
  Teslimat Süresi
  Hafta içi, saat 13.00’a kadar tamamladığınız siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilmekte ve ortalama 48 saat içerisinde size ulaştırılmaktadır.
   
  Hafta içi, 13.00’dan sonra verdiğiniz siparişlerinizde ürününüz bir sonraki gün kargoya teslim edilmekte ve ortalama 72 saat içerisinde size ulaştırılmakta olup; hafta sonu verdiğiniz tüm siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya verilip ortalama 48 saat içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.
   
  Ürünle alakalı bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim almadan önce, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse, paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup paketi teslim alabilir veya paketi teslim almadan iade edebilirsiniz. Teslim alınmayan kargolar için Eros Pırlanta Müşteri Hizmetleri'ne 0850 259 93 63 no'lu numaradan ulaşabilir ve konu ile ilgili bildirimde bulunabilirsiniz.
   
  Önemli Not: Bazı ürünlerin üretimi daha uzun zaman aldığından teslim süresi değişim gösterebilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünün tahmini olarak ne zaman tarafınıza ulaştırılacağını öğrenmek için lütfen Online Destek Hattı’mıza danışınız.
   
  Sipariş Takibi
  Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman "Hesabım" bölümünde yer alan "Siparişlerim" sayfasından takip edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.