İade ve Teslimat
Teslimat ;
Kargo bedeli 
Eros Pırlanta'dan yapılan tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Eros Pırlanta gönderimleri sigortalıdır ve size ulaşana kadar Eros Pırlanta güvencesindedir.
 
Paket
Ürünleriniz, özel Eros Pırlanta şık mücehver kutusunda, size ulaştırılır. Paket içerisinde; Ürün kutusu, Ürün poşeti,ürün sertifikası, fatura vb ayrıntılar bulunmaktadır.
 
Teslimat Süresi
Hafta içi, saat 13.00’a kadar tamamladığınız siparişleriniz aynı gün veya en geç ertesi gün içinde kargoya teslim edilmekte ve ortalama 48-72 saat içerisinde size ulaştırılmaktadır.
 
Ürünle alakalı bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim almadan önce, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse, paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup paketi teslim alabilir veya paketi teslim almadan iade edebilirsiniz. Teslim alınmayan kargolar için Eros Pırlanta Müşteri Hizmetleri'ne 0850 259 93 63 no'lu numaradan ulaşabilir ve konu ile ilgili bildirimde bulunabilirsiniz.
 
Önemli Not: Bazı ürünlerin üretimi daha uzun zaman aldığından teslim süresi değişim gösterebilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünün tahmini olarak ne zaman tarafınıza ulaştırılacağını öğrenmek için lütfen Online Destek Hattı’mıza danışınız.


İade işlemi için;
Öncelikle söylediğimiz gibi size yoracak iade prosedürlerimiz yok.
30 Gün içerisinde zarar görmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünleri bize iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünler uzmanlar tarafından incelenir ve bir sakınca yoksa iadeniz kabul edilir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler;
Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
Gönderilen faturanın alt kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.
Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Kutusu,Sertifikası, Faturası,Poşeti, ( varsa ) Hediyesi vb.

Ürünüm iadeye hazır nasıl gönderebilirim?
Her şey tamamsa artık iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle, iade@erospirlanta.com adresine mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirin.
İade etmek istediğiniz ürünü bize bildirim yapmanız ve anlaşmalı kargo şirketimiz ( Yurtiçi Kargo ) ile göndermeniz halinde iade ederken dahi kargo ücreti ödemezsiniz. ( Karşı ödemeli olarak gönderim yapmalısınız).

Eros Pırlanta Müşteri Hizmetlerine bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firması ( Yurtiçi Kargo ) haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda da kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır. Yurtiçi Kargo haricinde gönderilen iade değişimlerde Eros Pırlanta hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

Garanti Koşulları
Tüm ürünlerimiz 3 yıl boyunca Eros Pırlanta bakım garantisi altındadır. Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için sertifikanızı ve faturanızı ibraz etmeniz istenir.Bakım garantisi taş düşmesi ve kaybolmasına karşı garanti vermez, bizden kaynaklı üretim hatası bulunması durumunda en geç 7 gün içerisinde destek@erospirlanta.com adresimize mail atmanız ve 0850 259 93 63 nolu telefonlardan bize ulaşmanız gerekmektedir. 

Eros Pırlanta Ekibi.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.