Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Pırlanta Tektaş Yüzük

Aşkın ışığını en güzel yansıtan Tektaş Pırlanta, yüzyıllardır kadınların en büyük tutkusu ve sonsuz bir aşka verilebilecek en romantik hediye... 

Pırlanta, geçmişten günümüze kadınların kalbindeki tahtını korumaya devam ediyor. Bunun en birincil nedeni, aşkı çağrıştırıyor olmasıdır belki kim bilir. Birbiriyle özdeşleşen daha pek çok şey gibi... Pırlanta oldukça sert bir taştır ve onu kendinden başkası kesemez. Her yerden çıkmayan bir maden olduğu için de kıymetlidir. Aşk gibi değerlidir anlayacağınız. Büyüleyici görüntüsüyle tüm ışığı üzerine toplar. Romantiktir de aynı zamanda, aşkınız gibi sağlamdır ve sonsuza kadar da öyle kalacaktır. Aşkı bir sembole dökmek istesek Pırlanta Tektaş Yüzük yeter de artar bile, ne de olsa aşk bir ışık oyunudur kalbimizden tüm dünyaya yayılan...

Evlilik teklifi yapmaya karar verdiyseniz Pırlanta Tektaş, anlatmak istediğiniz her şeyin en güzel dışa vurumu olacaktır. Bir kadının kalbine giden yol her ne kadar virajlarla dolu olsa da, o meşakkatli yolu aşmanın formülü doğru anahtarı bulmaktan geçer. Marlyn Monroe "Pırlanta bir kadının en yakın arkadaşıdır" demiş. Kadınların duygularına dokunabilen her erkek bu kuralı çok iyi bilir. Eğer siz de Pırlanta Tektaş almaya karar verdiyseniz bu işi çözmüşsünüz demektir. Dikkatinizi çekmek istediğimiz küçük bir detay var, ne yapın edin 0,25 karat üzerindeki seçeneklere yönelmeye bakın. Ne de olsa evlilik teklifi ciddi bir iş, o yüzden gösterişli bir tektaş seçmeniz hayrınıza olur.

Pırlanta Tektaş Modelleri

Geldik işin en eğlenceli kısmına. Evlilik teklifiniz için çeşit çeşit Pırlanta Tektaş Modelleri hizmetinizde. O halde bizden size küçük bir tüyo, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek tektaş alternatiflerine yönelmeye bakın. Alçak montürlü modeller bunun için biçilmiş kaftandır ve beğenilme garantilidir. Bir kadının asla reddemeyeceği en romantik hediye işte avuçlarınızda!

Tektaş Fiyatları

Evlilik teklifi için tercih edeceğiniz Pırlanta Tektaş mümkünse 0,25 karat altına düşmesin demiştik. Bunun için fiyat olarak alt limitiniz 1500 lira civarında. Tabii taşın büyüklüğü ve işçiliğine bağlı olarak fiyatlar git gide yükseliyor. Tektaş Fiyatları farklılık göstermekle birlikte, her kadının kalbini fethedecek bir tektaş mutlaka bulunur diyoruz. Eros Pırlanta olarak hayatınızın en anlamlı hediyesini en uygun fiyatlarla almanız için her zaman yanı başınızdayız.

Tektaş Yüzük

Genellikle bayanlara ilk hediye edilen takılardır. Bunun nedeni Pırlanta Tek taş Yüzüklerin anlamı ve hediye ettiğiniz kimseye verdiği mesajdır. Pırlanta Tektaş hediye edilen kişiye sonsuza dek sadece ve tek sen varsın mesajı iletir. Pırlanta taşın sonsuza kadar var olacak bir maden olması ve modelinin tektaş olması bu mesajı güçlendiren etkenlerdir.

Bu anlam ile birlikte genelde ilişkilerin sonsuza uzanmasının istendiği evlilik teklifleri Tektaş Yüzük ile yapılır. Evlilik teklifi için verilen tek taşlar uzun yıllar anısı ile birlikte saklanan ve ikinci, üçüncü nesillere aktarılan hatıra ürünleridir. Bu sebeptendir ki eğer söz konusu evlilik teklifi ise alınacak olan pırlanta tektaş bütçenizin imkan verdiği ölçüde büyük olmalıdır.
 
Bizim önerimiz evlilik teklifi tektaş için en az 0,25 ct büyüklüğünde bir yüzük alınmasıdır. Eros Pırlanta evlilik teklifi tektaş yüzük modellerini en uygun fiyatlarla sunan bir tektaş sitesidir.