Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Beştaş Yüzük


"Beştaş yüzüklerin anlamı nedir?","Pırlanta Beştaş yüzükler için doğru zaman ne zamandır?","2015'in en çok tercih edilen modelleri nedir?" gibi sorularınıza kategorimizde cevap bulabilirsiniz.


Tektaş yüzük günümüzde her genç kızın hayali. Bayanlara vermiş olduğu güç ise tartışılmayacak değerde. Peki ya beştaş yüzükler? Bilindiği gibi evlilik ve ilişkilerin her dönemi belli aralıklarla başka ifadelerle anılmakta. Örneğin evliliklerde ilk aylar balayı, ilk beş yıl gümüş, sonraki beş yıl bronz diye adlandırılarak devam eder.

Mücevherlerde de bunların temsilcileri vardır. Üçtaş yüzükler beraberliğin ilk yıllarında tercih edilirken aynı zamanda büyüyen aileyi temsil etmektedir. Aşkın dünü, bugünü ve yarını da diyebiliriz üçtaş için. Beştaş yüzükler ise oldukça gösterişli takılardır. Her bir taşının anlamı vardır. Genelde aşk, sadakat, huzur, mutluluk ve bereketi temsil ederler. İlişkinizin beşinci yılı için biçilmiş bir kaftandır. Maddi değer bakımından da yüksek değerde olması sevdiğinize yıllar geçse de gözünüzdeki değerin gün geçtikçe arttığının bir göstergesidir. İlişkilerin ve evliliklerin yanı sıra doğum, anneler günü ya da doğum günü gibi özel günlerde de tercih edilmektedir. Tüm bu özel günlerinizi taçlandırmak adına Eros Pırlanta’nın sizler için harika bir koleksiyonu var.


Pırlantanın online adresi olan erospirlanta.com’da her zevke ve bütçeye uygun beştaş yüzükler bulunmakta. Fiyatları ise 1.500 TL’den başlayıp 20.000 TL’ye kadar uzanmakta. Üstelik kredi kartına peşin fiyatıyla taksit ve ücretsiz kargo imkanından da yararlanabilirsiniz. Memnun kalmazsanız 30 gün için iade hakkına da sahipsiniz. Tüm bunların yanında bütün pırlantalarınız elinize sertifikalı olarak ulaşmakta.


 Beştaş Yüzük Fiyatları ve Beştaş Yüzük Modelleri

Beştaş Yüzük Yıldönümü, Doğum, Anneler günü ve doğum Günü gibi özel günlerde kadınları en çok mutlu eden hediyelerdendir. Pırlantanın değeri ve ihtişamını beşe katlayan beştaş yüzükler aynı zamanda nişan alyansı olarak da tüm dünyada kullanılmaktadır.

Beştaş yüzük seçimi yaparken daha önceden alınmış olan tektaş yüzüğünüzün modeline çok yakın bir montür seçimi yapılması önerilmektedir.

Beştaş yüzüklerde de verilmiş olan karat ağırlığı beş taşın toplam karat ağırlığıdır. Örneğin 1,5CT bir Beştaş yüzük herbiri 0,30CT olan tek taşlardan oluşmaktadır.