Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Gizlilik Politikası

 
 
 

Eros Pırlanta, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (Ad, soyadı,doğum günü, e-posta, vb.) sizlerden talep etmektedir.

 
Eros Pırlanta sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri «sınıflandırma» çalışmalarında sadece Eros Pırlanta bünyesinde kullanılmaktadır. Eros Pırlanta, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
Eros Pırlanta, site trafik ve ziyaretçi davranışlarını ölçmek amacıyla özel analiz programları kullanmaktadır. Ancak söz konusu analizler, üyelik kaydı sırasında alınan kişisel bilgiler ile eşleştirilmemektedir. Tamamen anonim toplanan bu istatistiksel veriler, müşterilerimizin alışveriş deneyimini geliştirmek amacıyla oluşturulur ve iş ortakları ile paylaşılabilir. Müşteri bilgileri ancak resmi makamlar tarafından talep edildiğinde, sadece resmi makamlar ile paylaşılabilir.
 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Eros Pırlanta’dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan 'Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.' linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Eros Pırlanta veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Eros Pırlanta arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Eros Pırlanta’ya aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. 

Adres: 
  • Kore Şehitleri Caddesi No:7 K:3 Esentepe / Şişli / İstanbul
Telefon: 0850 259 93 63
E-mail:  destek@erospirlanta.com