Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Zümrüt Küpe

Görenleri ışıltınızla büyülemek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse göz kamaştıran bir şey lazım size, zümrüt bir çift küpe!

Yeşilin mükemmel tonlarıyla karşımıza çıkan zümrüt, en çok tercih edilen değerli taşlardandır. Zenginlik, başarı, sevgi göstergesi olan zümrüt taşı yüzyıllardır takıların vazgeçilmezi olarak kullanılmaktadır. Zümrüt yoğun ilgi gören ve .çok aranan nadide bir taştır. Etrafına dizilen değerli pırlantalar zümrütü göz kamaştırıcı hale getirir. Bu eşsiz güzelliğiyle zümrüt küpeler, yeşil rengiyle adeta doğanın bir parçasını bize ve sevdiklerimize taşır. Bolluk ve saflığın simgesi de olan zümrüt küpeler, zarif tasarımları ve fiyatlarıyla siz ya da sevdiğiniz için harika bir hediye.

Şüphesiz her kadın zümrüt bir küpeye sahip olmak ister. Zümrüt küpeler, özel davetlerde, yemeklerde, düğün törenlerinde kadınlar için olmazsa olmazların başında gelir. Kadının zerafetini tamamlar. Ayrıca bir kadını etkilemeye ihtiyaç duyan erkeğe en iyi önerilerdendir küpe ve eğer zümrüt bir küpeyse aldığınız, karşınızdaki kadının gözlerinin parladığına şahit olacaksınız. Koşulsuz aşkın taşı zümrüt sizi beklediğinizden daha güzel bir tepkiyle karşılaştırır.

Pırlanta Zümrüt Küpe Modelleri 

Artık birbirinden farklı pırlanta zümrüt küpe modelleri oturduğunuz yerden size ulaşıyor. Listelenmiş pırlanta zümrüt küpe modelleri ve her modelin detayları www. erospirlanta.com'dan incelenebilir ve zümrüt küpelerin özellikleri, toplam karat ağırlıkları siteden öğrenilebilir.

Pırlanta Zümrüt Küpe Fiyatları 

Ayrıca siteden pırlanta zümrüt küpe fiyatları konusunda da bilgi sahibi olup online ödeme yapabilirsiniz. Pek çok ödeme kolaylığı sağlayan siteye girer girmez, sunduğu eşsiz güzelliğe kapılıp gitmemek elde değil. Sizi büyüleyen sitenin satın alma adımları pek çok açıdan güvenli hale getirilmiştir. "Online mücevher mi alınır?" sorunuzu unutup, mağaza mağaza gezmeden güvenli bir şekilde bir kaç güvenli satın alma işleminin ardından zümrüt küpelere sahip olabilirsiniz. Eğer değiştirmek ya da iade etmek isterseniz, bu da oldukça kolay. Bu güven dolu alışveriş sonunda memnun kalacağınızdan eminim. Kendinize ya da sevdiğiniz birine böyle kolay bir alışverişle güzel bir hediye verebilirsiniz. Unutmayın, parlamayı hakediyorsunuz...

Zümrüt Küpelerin listelendiği ve her bir zümrüt küpe modelini inceleyip fiyatlarına bakabileceğiniz ve online satın alabileceğiniz zümrüt küpe liste sayfasıdır.