Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Pırlanta Küpe

Küpe, kadına farklı görünüm kazandıran, onun tarzını ortaya çıkaran, şıklığını tamamlayan bir aksesuar. Birbirinden özel küpeler için doğru yerdesiniz. 

Küpe kadın için önemli bir aksesuar. Eskiden beri, bir kız çocuğu dünyaya geldikten kısa süre sonra onun kulağını deldirirler ve hemen bir küpe takarlar. Bunu eskiden deneyimli bir büyük yaparken zamanla sağlıklı olması açısından sağlık kuruluşlarında yaptırılmaya başlandı. Yani küçücükken bile kulağına takacak bir küpesi olan kadınlar, bu alışkanlıklarını sürmeye devam ediyor. Bu öyle bir alışkanlık ki sanıyoruz ki büyüklerimiz, küpenin bir kadına kattığı zarafetin farkına çok önceden varmışlar. Eski çağlarda çeşitli materyallerle yapılan küpeler, günümüzde de altın, gümüş, çelik gibi birçok materyalden yapılabiliyor. Bunlar işlemeler ya da taşlarla tasarlanarak kadınların kulaklarını süslüyor.

Pırlanta Küpe Modelleri

Pırlanta küpe, bir kadının şıklığını ve zarafetini en iyi şekilde vurgulayacak takılardan biri. Üstelik günümüzde tasarımları ile farklılaşan ve kullanıldıkları taşlarla estetik görünüm kazanan birçok pırlanta küpe modelleri var. Pırlanta yakut küpepırlanta zümrüt küpe ve pırlanta safir küpe bunlardan sadece birkaçı. Bu küpeler, günlük kıyafetlerle olduğu gibi en şık abiye kıyafetlerinizle davetlerde ve özel günlerde sizin şıklığınızı tamamlayan bir aksesuar olmaya aday. Ayrıca trend pırlanta küpe modelleri ile de klasik şıklığın dışına çıkabilmeniz mümkün. Unutmayınız ki her pırlanta küpe ne zaman ve nerede olursa olsun her daim bir kadının şık duruşunu ortaya çıkarır.

Pırlanta Küpe Fiyatları

Kadınların her zaman kullanacağı pırlanta küpe fiyatları sanıldığı kadar yüksek değil. Hemen hemen her bütçeye uygun olabilecek pırlanta küpemodellerine ulaşmak mümkün. 680 ile 5000 TL arasında değişen pırlanta küpelerden siz de tarzınıza ve bütçenize uygun olan bir tanesini seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle beyler hayatınızdaki değerli hanımlara, eşinize, sevgilinize, annenize ya da kardeşinize bu çok özel tasarımlı pırlanta küpelerden bir çift hediye edebilirsiniz. Onların yüzlerindeki mutlu gülümsemeyi görmek için pırlanta küpeler ideal bir hediye tercihi olacak. Ayrıca hanımlar da anneleri için pırlanta küpe modellerinden birini tercih edebilirler.

Eskiden beri kadınların şıklıklarını tamamlayan küpeler, kadınların vazgeçilmez aksesuarı olmaya devam edecek. Birçok farklı tasarıma sahip pırlanta küpe modelleri için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.