Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Yakut Kolye

Kadınlar aksesuarlardan vazgeçemiyor. Boynu saran, büyüleyici güzelliğini ortaya çıkaran yakut kolyeler ise her kadının sahip olmak isteyeceği aksesuarlardan… 

Her kadın, güzelliği vurgulamak için küçük dokunuşların kullanılması gerektiğini düşünür. Kadının şıklığını tamamlayarak güzelliğini ortaya çıkaran ayrıntılar ise çoğu zaman aksesuarlardır. Özellikle estetik tasarıma sahip, şık bir aksesuar kadının her ortamda bakışları üzerine çekmesini sağlar. Kadınların boynunu saran, gerdanının üstünden geçen, bazen de göğsünden aşağı sarkan kolyeler, kimi zaman onun teni üzerinde bir ayrıntı kimi zaman da kıyafetini tamamlayan çekici bir unsur. Özellikle pırlanta yakut kolye, her yaştan kadın için yıllarca vazgeçilmeyen bir aksesuar.

Pırlanta Yakut Kolye Modelleri

Pırlanta yakut kolye modelleri, özellikle klasik şıklığa önem veren kadınların yıllardır kullandığı bir aksesuar. Günümüzde de estetik dokunuşlarla modern bir görünüme kavuşan pırlanta yakut kolye, genç hanımlara da kendisini beğendirmeyi başarıyor. Sade modeller ile gün içinde ofiste ya da dışarıda bir arkadaş buluşmasına gittiğinizde takabileceğiniz yakut kolye modelleri olduğu gibi şık bir davette kullanacağınız gösteriş modeller de var. Örneğin, yakut taşlı elmas kolye bunlardan sadece biri. Sade bir dokunuş istiyorsanız da beyaz altın, pırlanta ve yakutun buluştuğu modellerimizden biri tam size göre. Küçük ayrıntıların estetik buluşması ile kombininizi tamamlamanın sizde yarattığı değişimi fark edeceksiniz.

Pırlanta Yakut Kolye Fiyatları

Kırmızı taşın cazibesinin buluştuğu beyaz altın ve pırlanta taşlar ile her kadın tanışmalı. Her zaman görünümünüzü mükemmelleştirecek bu özel tasarımlara, her kadın sahip olabilmesi için pırlanta yakut kolye fiyatları, 600 TL ile 2300 TL arasında değişiyor. Siz de kendi bütçenize uygun olan bir yakut kolyeye mutlaka sahip olabilirsiniz. Her yaştan kadını cezbeden bu zarif kolyeler sevdikleriniz için de ideal bir hediye seçimi olabilir. Sevgililer Günü, Anneler Günü, evlilik yıldönümü ya da doğum günlerinde, bir kadına verilecek en güzel hediyelerden olan yakut kolyelerden birini, hayatınıza anlam katan kadınlar için seçebilirsiniz.

Pırlanta yakut kolyeler ile ilgili her türlü soru ve görüşünüzü bizimle paylaşabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım ve fiyatlara sahip pırlanta yakut kolyeleri incelemeniz için sizi bekliyoruz.

Yakut Kolye Hakkında

Yakut kolye de aynen zümrüt kolyelerde olduğu gibi yüzlerce yıldır şıklığın ve ihtişamın simgelerinden olagelmişlerdir. Kadınların gece elbiselerini ve makyajlarını tamamlayan kırmızı renkte taşlardır. Bu taşlar yüzyıllar boyunca imparatorların ve hükümdarların tahtlarını bile süslemiştir. İşte verdiği ihtişamın derinliklerinde de bu gerçek yatmaktadır.

Bir yakut kolye hediye edileceği zaman o kolyenin aynı modelinden yakut küpe veya yakut yüzüğün bulunup bulunmadığına bakılması önerilmektedir. Zira bu yakut set bir arada olduğunda etkisini kat kat artıracağı aşikardır.