Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Trend Kolye

Son dönemin özellikle 2018-2019 sezonu için tercih edilen ve moda dünyasında yükselişini sürdüren pırlanta trend kolyeler Eros Pırlanta'nın eşsiz koleksiyonunda tüm ihtişamıyla ve uygun ödeme seçenekleriyle sizlerle buluşuyor.

Her sene moda da ki değişim rüzgarına uyan ve değişen tasarımlarla kendisini sürekli yenileyen trend kolyeler hediye seçiminde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadırlar.Eğer sizde hediye seçiminizi trend kolye olarak yapmak isterseniz Eros Pırlanta'nın modayı yakından takip eden geniş koleksiyonuna mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Bir kaç sezondur statement denilen büyük kolyeler moda olan kolye tasarımlarından ve eğer siz daha önce bu tarz modelleri trend kolye olarak kullanmadıysanız şimdi tam da zamanı.Yaz kış demeden artık her bayanın vazgeçemediği bir aksesuar olarak kullandığı statement kolyeler ile görünümünüze eşsiz bir hava katabilirsiniz.Spor kıyafetleriniz ile beraber kullanabilir,sade bir tişört ya da gömlek üzerine takabilir,kot pantolonunuz ile tamamlayabilirsiniz.Sıradan basit bir atletin dahi üzerine bu tarz bir trend kolye taktığınızda etkili,havalı üstelik farklı bir görünüm kazanmış olacaksınız. Sade tercih ettiğiniz kıyafetinizle tamamlamış olduğunuz trend kolye sizi bir anda gecenin en dikkat çekici kadını yapabilir ve bütün gözleri üzerinize çekebilir. Bu da sizi gecenin en trend kadını yapar.Büyük,havalı, gösterişli takıların yükselişte olduğu bir sezonda olduğumuzu unutmayın,bu sezon tasma ve yaka tasarımlı kolyelerin tüm ihtişamıyla geri döndüğünü ve kadınlar tarafından sevilerek tercih edildiğini görüyoruz.

Pırlanta Trend Kolye Modelleri 

Pırlanta trend kolye modelleri eşsiz güzellikleriyle Eros Pırlanta'nın koleksiyonunda sizleri bekliyor.Stil takipçilerinin hemen hemen her tür kombinede kullanmayı tercih ettiği bu trend kolyeler kadınlara büyüleyici masalsı bir görünüm kazandırıyorlar. Eros Pırlanta'nın koleksiyonunu incelerken kullanılan taşın hangisi olduğu, taşın rengi, kaç adet kullanıldığı, berraklığı, kesim ve karat özellikleri ile ilgili çok önemli bilgileri de yakından görebileceksiniz. Biliyorsunuz ki pırlantalarda ki en önemli özelliklerin başında kesim kalitesi gelmekte ve taşın rengi de değeri hakkında ipucu vermektedir. Kadına da verilecek en anlamlı ve gizemli hediyelerin başında pırlantalar gelir.Pırlantalar her kadının hayallerini süsleyen eşsiz değerde ve manevi bir taştır.Özel günlerde tercih edebileceğiniz bir hediye olarak pırlanta trend kolyeler değerine değer katacak bir hediye olarak sevdiğiniz tarafından mutlulukla karşılanacaktır.

Pırlanta Trend Kolye Fiyatları


Pırlanta trend kolye fiyatları içerisinde beğendiğiniz her ürün başlığının altında pırlanta detayları ve ödeme şekilleri ile ilgili olarak havale ile %6 daha az ödeme fırsatına ve taksit seçeneklerine de sahipsiniz.

Trend Kolye Modelleri ve trend kolye fiyatlarının listelendiği sayfadır.