Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Elmas Kolye

Pırlanta elmas kolyelerin büyülü dünyasına kısa bir bakış atmak için Eros Pırlanta en doğru adres.

"Pırlanta bir kızın en iyi arkadaşıdır." der Marilyn Monroe. O zaman bizce elmas; bir kadının tüm sırlarını paylaştığı tek sırdaşıdır. İyi gününde de kötü gününde de hep yanındadır.

Aşklarını, yıllarını, dostluklarını, sadakatlerini ve daha birçok şeyi anlatır kolyeler… Her anın eskimeyen modası olurken bir kadının dünü,bugünü ve yarınıdır aynı zamanda...

Üstelik hem en güzel hediye hem de en unutulmaz hatıra olmayı çok iyi bilir…

Bunu hiç unutmayan Eros Pırlanta, tüm ustalığını pırlanta elmas kolye modelleri için sergilerken kadınları anlamanın bir sanat olduğunu aklından çıkartmaz.

Pırlanta Elmas Kolye Modelleri

Günümüzde kusursuz bir elmas kolyeye sahip olmak her kadının arzusudur. Bu sebeple biz, birbirinden şık modellerdeki pırlanta elmas kolyelerimizi en usta ellerden çıkartmanın yanı sıra ince bir işçiliğin ürünü olmalarına da bir o kadar dikkat ederiz. Çünkü isteriz ki kolyelerimiz nesillerden nesillere bırakılacak en güzel hediye olsunlar. Şıklıklarıyla gönülleri fethederken işçilikleriyle de yıllara meydan okusunlar.

Model seçimlerinde her zaman özgünlük, şıklık ve zarifliği ön planda tutan modellerimiz yaratıcı koleksiyonlarda sizi bekliyor.

Pırlanta Elmas Kolye Fiyatları

Hayalinin pırlanta elmas kolyesini bulup da fiyatı için ondan vazgeçilir mi hiç? Eros Pırlanta da aynen böyle düşündüğü için sertifikalı pırlantalarını göz alıcı şıklıkla birleştirirken pırlanta elmas kolye fiyatları ile de rakiplerine fark atıyor.

Çünkü biz, pırlanta elmas kolye modellerinin ulaşılabilir olduğuna inanır. Herkesin bu eşsiz modelleri alabilmesi için çalışırız. Bu sebeple fiyatlarımız her daim en uygun fiyatlardır.

Bizim için ana motto; "Rüya gibi modelleriyle hayalleri süsleyen pırlanta elmas kolyeler rüya gibi fiyatlarla sahipleriyle buluşmalı!" olmuştur. Tüm kadınların hayallerini gerçekleştirmek için buradayız. Onlardan ilham alır, onlar için tasarlarız.

Üstelik her bütçeye uygun pırlanta elmas kolye modellerini siz müşterilerine sunan Eros Pırlanta, havale indiriminin yanı sıra birçok banka kartına taksit seçenekleri de unutmadı.

Ayrıca Eros Pırlanta, ücretsiz kargo, güvenli alışveriş ve 30 gün koşulsuz iade avantajlarıyla da her zaman müşterisinin memnuniyetini birinci sırada tutuyor.

Elmas Kolye Hakkında

Elmas kolyeler günümüz mücevher sektöründeki en otantik kolye tasarımlarıdır. Bu modellerin birçoğu osmanlının muhteşem yüzyılı olan Kanuni Sultan Süleyman zamanından kalmadır. Kendisi de çok iyi bir elmas üstadı ve mıhlamacısı olan Sultan zamanında osmanlı kuyumcuları, tüm dünyada elmas kolye ve elmas mücevher konusunda meşhur olmayı başarmıştır.  

Elmas kolye hediye olarak seçilecekse; hediye alınan kadının 30 yaşının üzerinde olması doğru olacaktır. Çünkü tasarımları gereği elmas kolyeler daha otantik, klasik bir çizgi barındırmaktadır. Bu elmas kolyelerin genç kızların ilgisini çekecek olsa da kullanılacakları alan bakımından günlük hayata uygun olmadıkları için kullanışlı olmayacaktır.