Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Kolye

Kolye, bir kadının nefesini kesmek için muhteşem bir hediye, zarafetini ortaya çıkartmak için en önemli aksesuar ve şıklığının en büyük kanıtıdır.

Pırlanta kolyeler bin bir çeşidiyle her kıyafete, her ortama ve her kadına cevap seçenekleri sunar. Uzman tasarımcılardan çıkan ve bir çok model arasından zevke göre seçilen pırlanta kolye modelleri, kadının gerdanında hayat bulur. Doğru kolye, kadının tarzını en güzel ve doğru yansıtan aksesuardır. Bu sebeple de şıklık denildiğinde ilk akla gelen olur. Şık bir kolye, doğru bir seçim ve mutlu eden bir hediye olur çoğu zaman. Çünkü karşı tarafa sevgiyi göstermenin en güzel yoludur. O, kalbe en yakın takılan ve ona en doğru ulaşan aksesuardır.

Pırlanta Kolye Modelleri

Takılan kolye, istenildiğinde kıyafete tam bir tamamlayıcı olurken çoğu zaman da kıyafetteki kusurları örtmek için anahtar olur. Boynun güzelliğini ve zarafetini vurgulamanın en güzel yolu ve en doğru kanıtı olan bu değerli aksesuar, kadının vazgeçmek istemediği yegane takıdır. İşte bu yüzdendir ki, bulunduğu ortama uygun olarak kullandığında gerdanındaki pırlanta kolyeyle ışıldamak her kadına çok yakışır. Günlük kullanımında daha spor ve sade kolyeler doğru bir seçim olurken bunlara en güzel örnek ise kalpli, incili, küçük pırlantalarla bezeli modeller olur. İsim yazılı olanları ve dini yazı bulunduran seçenekleri ise modası geçmeyen modellere en büyük örneklerdendir. Kelebek, nazar boncuğu, uğur böceği bulunan modeller ise çok tercih edilen modeller arasındadır. Özel günlerde ve önemli davetlerde ise ihtişam konuşur. Daha büyük karatlardaki yakut ve zümrüt taşlarla bezeli bir elmas kolye,takan kişiye tüm gözlerin çevrilmesine sebep olabilir. İşte bu yüzden, şık ve kendine yakışan bir kolye kişinin zevkinin en büyük kanıtıdır.

Pırlanta Kolye Fiyatları

Kişinin zevkine ve bütçesine uygun olarak geniş fiyat yelpazesine sahip pırlanta kolyeler, özellikle hediye edildiklerinde manevi değeriyle daha da anlam bulur. Küçük taşlarla bezeli modeller, kişinin günlük hayatta boynundan çıkartmak istemeyeceği bir aksesuardır. Hafif olmaları ve pırlanta karatlarının düşük olması sebebiyle bu model pırlanta kolye fiyatları uygundur. Daha gösterişli modeller, takan kişiye kendine güven hissettirirken, maddi değerinin karşılığını ise bu gösterişi ve ihtişamıyla verecektir.

Pırlanta Kolye Hakkında

Pırlanta takıların içerisinde kadınların kendilerine en çok aldığı ürünler kolyelerdir. Pırlanta kolye gece elbiseleri ve kadınların makyajlarının tamamlanmasında kullanılması gereken takılardır. Ayrıca kadınlar için yaşama dair mesajlarını yayınladıkları, kendileri için önemli olan şekil, isim, burç, sembollerin yer aldığı takılardır. Bu bağlamda kuyumculuk alanında harf kolyeler, isim kolyeler, sembol kolyeler(sonsuzluk, kalp, kar tanesi gibi) çokça kullanılmış modellerdir.

Kolyeler takıldıkları zaman dilimine göre de değişik modellerin kullanıldığı pırlantalı takılardır. Örneğin yılbaşı döneminde kar tanesi çokça tercih edilirken, bebeği dünyaya gelen annede anne çocuk temalı veya nazar boncuğu temalı modeller kullanılabilmektedir.