Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

yılbaşı hediyesi

Yeni bir yıla girerken kadınları en çok mutlu edecek hediye olan pırlanta için birbirinden güzel seçenekleri bu yazıda sunuyoruz.

Yepyeni bir yıl yaklaşırken, her yeri kırmızılar sarmışken hafif de bir telaş başlar; yılbaşı hediyesi olarak ne almalı?

Bu tatlı ama bir o kadar da stresli telaşı en güzel şekilde atlatmanız için Eros Pırlanta olarak biz buradayız.

Çünkü biliyoruz ki o günün unutulmaz olmasını istediğiniz kadar hediyeniz beğenilmesini ve yeni yıla girerken mutlu bir başlangıcın da simgesi olsun istiyorsunuz.

Doğru Yılbaşı Hediyesi Seçimi

Tarihin ilk zamanlarından beri kadınları belki de en çok mutlu eden şeydir pırlanta. İster yüzük olsun ister kolye isterse de küpe. Pırlanta her kadının rüyalarını süsler.

Yıla yeni bir başlangıç yaparken yılbaşı hediyesi pırlantadan daha güzel bir hediye ne olabilir ki zaten?

Şimdi gelelim asıl soruya; hangi pırlanta onun için daha uygun olacak?

Bizce burada öne çıkan iki seçenek var; yılbaşı hediyesi pırlanta tektaş yüzük mü olmalı yoksa beştaş yüzük mü?

Aslında bu tamamen sizin ona aldığınız bir önceki yüzükle ilgili. Eğer daha önce güzel bir tektaş aldıysanız artık bir beştaş yüzük almanın zamanı gelmiş demektir. Ama eğer beştaş yüzüğü de var diyorsanız tamtur yüzükler ya da yeditaş pırlantalar onun havalara uçup boynunuza sarılmasını sağlayacaktır.

Seçeceğiniz güzel bir pırlanta ile asırlardır cevabı aranan o meşhur soruya yanıt bulmuş olabilirsiniz; Kadınlar ne ister?

İşte bu da sizi eşinizin ya da sevgilinizin gözünde vazgeçilmez erkek yapacaktır.

Doğru Yılbaşı Hediyesine Giden Yol

Bu arada yılbaşı hediyesi olarak pırlanta tektaş yüzük yada pırlanta tektaş küpe alabilirsiniz,

sevdiğinizin ne istediğini anlamanın bir yolunu daha anlatalım. Çünkü o size illa ki ne istediğini söylemiştir.

Hayır öyle açık açık değil ama sinyaller vermiştir. Örneğin;

“Canım, Selin’in kocası ona beştaş yüzük almış.” demiş olabilir. İşte bu tam olarak “Keşke sen de bana alsan.” demek oluyor. Eğer böyle bir durum karşısında güzel bir yüzük kapıp sevdiğinize hediye ederseniz onun kalbini yeniden fethetmekle kalmaz, onu dünyanın en mutlu kadını da yapmış olursunuz.

O yüzden beyler unutmayın; kadınlar zor varlıklar değil. Sadece bazı şeyleri size dolaylı yoldan anlatmayı seviyorlar. Siz yeter ki sinyalleri takip edin.