Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Tektaş Yüzük Anlamı

Tektaş Alacaksınız son kararınız mı?

Tektaş yüzük hediye etmek erkekler için sorumluluk gerektirir. Çünkü tektaş yüzüğün anlamı kadınlar tarafından çok ama çok iyi bilinir. Eğer bu yazıya ulaştıysanız ve okuyorsanız büyük ihtimalle aşıksınız. İçiniz kıpır kıpır ve o son kararı vermeye yakınsınız demektir. Öncelikle size tektaş yüzüklerin anlamını vermekle başlayalım.

tektaş


Tektaş Yüzük Anlamı

Tektaş yüzükler modellerinde sadece 1 adet taş barındırırlar. Ve bu barındırdıkları taş pırlantadır. Yani sonsuza kadar var olacağı varsayılan bir taş türüdür. Aynı zamanda pırlanta taşlar dünyada başka bir eşi olmayan taşlardır. Tüm insanlık bir araya gelse aynı pırlanta taştan ikincisini yapamaz. Şimdi pırlanta tektaş yüzüğün anlamı sizde netleşti sanırım. Evet tektaş yüzüğün anlamı ,"Benim için, sonsuza kadar benzersiz ve tek olan ancak ve ancak sen varsın." demektir. Yani aslında kendi sonsuzumuza kadar birlikte olmak senle olmak istiyorum demiş olursunuz. 

Tektaş yüzük modelinin verdiği anlamı gördükten sonra evlenme teklifi için alınacak yüzüğün neden tektaş yüzük olduğu da netleşti sanırım. Bütün bu sebeplerden dolayı tektaş yüzük hediye etmeden önce herkes kendisine sormalı? Son kararım mı? Bu kadınla ölene dek yaşayabilir miyim? Onu gerçekten istiyor muyum? 

Çünkü tektaş yüzük hediye etmek bütün bu sorulara evet cevabı vermektir. Seviyorum ve ölene kadar sadece tek seni seveceğim mesajı verecektir. Yani cevabınız netleşmiş olacaktır. 

  Evet Son Kararım!!!  Evlilik Teklifi için Tektaşlara bakmak istiyorum diyorsanız tıklayınız. 

    EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN TEKTAŞLAR