Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Söz Hediyesi için Pırlanta Set Seçenekleri

Sevdiklerinizin söz günü için onlara pırlanta yüzük almak istiyorsunuz, ama söz hediyesi için yedi taş mı yoksa tek taş mı seçeceksiniz? 

Anneniz nişanında yeditaş yüzük hediye aldı ama siz sevdiğiniz ve değer verdiğiniz yakınınıza artık söz gününde söz hediyesi olarak pırlanta yüzük almaya karar verdiniz. Sizi bu kararınızdan ötürü kutlarız, çünkü artık söz gününde pırlanta takılar hediye etmek yükselen trendlerden!

Söz Hediyesi Pırlanta Yeditaş Yüzük

Sevdiklerinizin ellerinin zerafetini taçlandıracak yeditaş yüzükler özellikle ikinci baharını yaşayan kadınların tercih ettiği bir pırlanta yüzük seçeneğidir. Zerafet ve şıklığı tamamlayıcı bir takı olarak kullanılabilecek yüzükler, gece davetleri için de ihtişam ve gösterişli dizaynları ile şık kıyafetleri tamamlayan vazgeçilmez takılardır. Karat ağırlıkları yedi taşın karat ağırlıklarının toplamına eşit olan yeditaş yüzükler, farklı kültürlerde ayrıca alyans olarak da kullanılabilmektedirler. Sarı ve beyaz altın ile de farklı dizaynlar ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz seçeneklerin her zevke uygun olduğunu belirtmemizde de yarar var. Farklı model ve fiyat seçenekleri ile sizin beğeninize uygun fiyat avantajımızı eklediğimizde artık özel söz gününde söz hediyesiolarak sevdiklerinizin gönüllerini bu ölümsüz hediye ile de fethedebilirsiniz!

Söz Hediyesi Pırlanta Tektaş Yüzük

Tek taş yüzüklerin kullanımı çok çeşitlidir. Kadınlar için bu yüzüklerin çok farklı anlamları vardır. Özellikle sevgi ifadesi olarak kullanılan tek taş yüzükler kadınların artık gündelik hayatlarında da rahatlıkla spor veya şık kıyafetleri ile kullanabildikleri takılardır. Sevdiğiniz kadının ya da çok yakın arkadaşınızın mutluluğa ilk adımı attığı en özel söz gününde olarak bu takı ile ona ölümsüz bir söz hediyesi ile sizi her an anmasını sağlayabilirsiniz. Tek taş pırlanta yüzük seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri yüzüğün karatı olmalıdır. Eğer hediye alacağınız kişi ailenizden çok yakın bir kişi ise onun bu özel gününü en büyük tek taş pırlanta yüzük ile kutlaması hem sizin hem de sevdiğiniz kişinin duygu bağları açısından unutulmaz bir söz hediyesi olacaktır. Sitemizde bulacağınız farklı model ve stildeki tek taş pırlantalarımız sertifikalı olmalarının yanında ücretsiz kargo imkanlarına sahiptir ve otuz gün içerisinde geri iade edilebilir. Umarız sevdiklerinizin mutluluğu sizin bu özel hediyeleriniz ile daimi olur!