Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Söz Hediyesi İçin Pırlanta Seçenekleri

'Söz' vermek evlilik yolunda atılan en önemli adımlardan biridir. Bu büyük adımı atarken her şeyin güzel ve yakışır şekilde olması çiftlerin tek dileğidir. Söz hediyesi seçimi nişan merasimlerinin en merak edilen ve dikkat çeken ayrıntılarından biridir...

Söz vermek evlilikte atılan en önemli adımlardan biridir. Evlilik yolundaki en kritik eşiktir. Bu özel gün en güzel şekilde atlatıldıktan sonrasında da düğün heyecanı başlar.İki insanın evlilik kararı verdikten sonra ilk atacakları adım 'söz' adımıdır. Çiftler; ailelerin ilk karşılaşacağı an olması nedeniyle söz merasimine daha çok özenir. İlk alışveriş de burada başlar. Yüzükler seçilir, erkek tarafı kız tarafına misafir olur. 'Müstakbel damat ve müstakbel gelin' olunur ve söz hediyesi için alışveriş zili çalmaya başlar... Söz alışverişi için zil çalarken; biz de size söz hediyesi seremonisinin en vazgeçilmez parçası olan 'takı' hakkında önemli önerilerde bulunacağız.

Söz hediyesi beştaş yüzük

Kadın ve erkek heyecanla söz için hazırlıklara başlar. Söz hediyesi konusunda talimatları almış ve yola koyulmuşlardır. Söz takıları içinde alyanstan sonra tektaş bir kadın için en önemli hediyelerden biridir. Ancak tektaştan daha anlamlı olanı beştaş yüzüktür. Beştaş yüzükte de tektaşta olduğu gibi fiyatlar her bütçeye uygundur. Yani tektaş almaktansa üstüne biraz daha koyup beştaş almanız daha ince bir davranış olacaktır. Eğer müstakbel eşime alacağım söz yüzüğü gösterişli olsun diyorsanız; karat önemli bir detay. 50 karatlık pırlanta bir beştaş sevgilinizi oldukça mutlu edebilir, beştaş yüzüğün ardından sıra söz için seçmeniz gereken sete geliyor.

Söz Hediyesi Pırlanta Tria Yüzük

Söz hediyesi için ikinci yüzük önerimiz ise pırlanta tria yüzük olacak. Demode hediyelerden kurtulmanın zamanı geldi. İlk önerimiz beştaş yüzüğün alternatifi olsa olsa tria olur. Müstakbel eşinizin, sözlünüzün ellerine yakışan bir tria almaya ne dersiniz? 15 karattan, 1,20 karata kadar geniş ürün yelpazesiyle her bütçeye uygun pırlanta tria yüzük almanız mümkün. Pırlanta deyip geçmeyin, en güzelini ve en şık olanını seçip sevdiğinize evliliğe adın attığınız o en anlamlı günde sunun. Söz vermenin en güzelini triayla yaşayın.