Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Söz Hediyesi için Pırlanta Kolye Seçenekleri

Evliliğe giden yolun ilk adımı olan söz gününde, herkesin gözü sözlünüze vereceğiniz hediyede olacaktır. İşte o gün için hediye önerilerimiz.

Evliliğe giden yolun ilk adımı olan söz töreni, çiftler için en heyecanlı anlardan biridir. O gün yanınıza almanız gereken üç önemli şey vardır; çiçek, çikolata ve hediye edeceğiniz takı. Gelin, hayatınızın en önemli günlerinden biri olan söz gününde sevgilinize vereceğiniz söz hediyesi için takı alternatiflerine birlikte göz atalım.

Söz hediyesi alternatiflerinin en yaygını kolyedir. Kolye seçiminde ise birçok çeşit sizleri bekliyor. Bütçenize uygun düşecek ve sevdiğinize verdiğiniz değeri ortaya koyacak kadar gösterişli bir kolye seçmek önceliğiniz olmalı. Hediye edilen kolyeler arasında en yaygını pırlanta kolyedir. Hediye edeceğiniz pırlanta kolyeyi hem cebinize, hem de sevdiğinizin zevkine uygun olarak, tektaş pırlanta, pırlanta yakut, pırlanta safir ya da pırlanta zümrüt gibi çeşitler arasından seçebilirsiniz.

Kolye almayı düşünmüyorsanız, diğer bir alternatifiniz ise:

Söz Hediyesi Pırlanta Beştaş Yüzük

Söz hediyesi olarak alınabilecek bir diğer alternatif ise pırlanta beştaş yüzüklerdir. Her ne kadar sevdiğinize verdiğiniz değer, maddi olarak ölçülemese de, hediye edeceğiniz bir pırlanta beştaş yüzük, verdiğiniz değerin bir sembolü olacaktır. Birçok farklı tasarım ve boyutlarda çeşitleri olan pırlanta beştaş yüzükler, modası asla geçmeyecek ve değerini asla yitirmeyecek bir bağlılık sembolüdür.

Eğer yüzük almayı kafanıza koyduysanız ve pırlanta beştaş yüzük size ve müstakbel sözlünüze hitap etmiyorsa, bu konuda da bir alternatifiniz var:

Söz Hediyesi Pırlanta Tria Yüzük

Üç adet değerli taş bulunduran yüzüklere "Tria" yüzük denmektedir. Bu yüzüklerin en değerlisi, şüphesiz ki pırlanta tria yüzüklerdir. Tria yüzükler, beştaş yüzüklere göre üzerinde daha az değerli taş barındırdıkları için daha sade bir görünüm sunmaktadırlar. Bu nedenle daha az gösterişli olduğundan, sadeliği seven bir sözlünüz varsa, bu tip yüzükler onun için biçilmiş kaftandır. Her ne kadar tria yüzükler, beştaş yüzüklere göre daha az gösterişli olsalar da, kayınvalidenizin takdirini kazanmak için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Herkesin gözü söz günü sizin üzerinizde olacağı için, seçeceğiniz en uygun hediye alternatiflerini sizlere sunduk. Fakat yine de bu hediyelerin yanında, ona vereceğiniz en önemli hediye, sizin sevginiz ve sadakatiniz olacaktır.