Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Söz Hediyesi için Pırlanta Alınır Mı?


Evililiğin ilk adımı olan söz gününde, hediye olarak pırlanta bir yüzük alarak sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz.

Evlilik baştan sona uzun bir süreç! Hayatınızdaki en değerli kişi olan sevgilinize evlenme teklif ettikten sonra herşey bitmiyor. Sıra aileleri tanıştırmaya ve söz kesmeye geliyor. Klasik sözler söylendikten sonra aile büyüğünüz söz yüzüklerini takıyor ve kurdeleyi kesiyor. İşte artık sizin sevgilinize söz hediyesiolarak değerli bir pırlanta vereceğiniz an geldi. Nasıl yani, pırlanta hediyenizi yanınızda getirmediniz mi? “Söz hediyesi için pırlanta mı alınır” dediniz?

Alacağınız Söz Hediyesi Pırlanta Tektaş Yüzük Olabilir

Değerli bir hediyenin illaki nişanda veya düğünde verilmesi gerekmiyor. Söz merasiminde aileler birbirleri ile yeni tanışıyorlar. Bu yüzden ilk intiba çok önemli! Söz hediyesi olarak bir pırlanta tektaş yüzük almanız hem olumlu bir intiba yaratacak, hem de sevdiğiniz insanı çok mutlu edecektir. Ayrıca herşeyin ilki olduğu böyle özel bir günde, alacağınız tektaş yüzük kadar birlikteliğinizin simgesi olacak başka bir hediye yok!

Söz hediyesi olarak verebileceğiniz birçok pırlanta tektaş yüzük modeli bulunuyor. Yüzüğünüzde beyaz veya sarı altını tercih edebilirsiniz. Geleneksel modeller sarı altından olurken, daha modern tarzdaki yüzükler beyaz altından yapılıyor. Yüzüğün pırlanta tektaşında ise 0,25 ct ve üstü karatları olanları tercih etmelisiniz. Ne de olsa böyle özel bir günde gösterişli bir yüzüğe ihtiyacınız var. Ayrıca yüzüğünüzün iç tarafına sözlendiğiniz günün tarihini yazdırarak bu önemli anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Özel Bir Söz Hediyesi Beştaş Yüzük Gibi Gösterişli Olmalı

Sözlenirken daha lüks ve gösterişli bir yüzük istiyorsanız bir beştaş yüzük hediye edebilirsiniz. Beştaş yüzükler pırıldayan taşlarıyla her zaman karşınızdakini etkiler. Ayrıca model olarak size daha fazla seçenek sunar. Böyle özel bir günde beştaş yüzükten daha değerli bir söz hediyesi bulamazsınız. Beştaş yüzükler fiyatları açısından yüksek olsa da, bütçenize uygun bir model her zaman bulabilirsiniz. 0,50 karatlık ve uygun fiyatlı bir beştaş yüzüğü sitemizden inceleyebilirsiniz. Hediyenizi seçerken unutmamanız gereken nokta, istediğiniz söz hediyesinin en az sevdiğiniz insan kadar özel olması gerektiğidir. Evliliğinizin ilk adımı olacak bu günde size bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.