Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Sevgiliye Pırlanta Küpe Almak

Sevgilinize hem ayrıcalıklı hem de çok şık bir hediye vermek ister misiniz? Birbirinden alımlı pırlanta küpe modelleri Eros Pırlanta'da sizi bekliyor...

Kadınların bitmeyen aşkı pırlanta... Peki ya sizin aşkınız? Sevgilinize şimdiye kadar tektaş pırlanta hediye ettiniz veya etmediniz. Ya da sevgiliniz yüzük takmaktan pek de hoşlanmıyor, belki de tam bir küpe tutkunu. O zaman doğru hedefe nişan alma vakti gelmiş demektir. Çok şık bir pırlanta küpe eminiz ki sevgilinizin, hediyesini alırken gözlerinin bir pırlanta misali parlamasını sağlayacak. Üstelik bu ışıltılı aksesuar hem günlük hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla kullanılabileceği için, sevgilinize hem ayrıcalıklı hem de işlevsel bir hediye sunmuş olacaksınız. Kadınlara en çok yakışan aksesuarın küpe olduğunu da düşünürsek on numara beş yıldız bir seçim yapmış olduğunuzu garanti ederiz.


Pırlanta Tektaş Küpe

Hemen hemen her kadının imitasyon bir tektaş küpesi mutlaka bulunur; çünkü her tür kıyafetle uyum sağlayabilen tek küpe çeşididir tektaş. Eğer sevgiliniz de tektaştan vazgeçemeyen biriyse ona bir pırlanta tektaş küpe hediye etmenin vakti gelmiş demektir. Üstelik bu model son derece şık ve zarif bir görünüme sahip olduğu için her ortama rahatlıkla uyum sağlar.

Göz kamaştıran pırlanta küpe seçimiyle, tüm bakışların sevgilinizin üstüne toplanacağı kesin, tabii onun gözü sizden başka hiç kimseyi görmeyecek. Üstelik erkekler çoğunlukla tektaş yüzük alarak kaleyi fethettiğini sanır. Oysa pırlanta küpe sevgilinizi diğer kadınlardan çok daha ayrıcalıklı kılacak muhteşem bir seçimdir. Doğru yoldasınız.

Pırlanta Safir Küpe

Sevgilinizin en sevdiği renk hangisi? Yanıtınız ne olursa olsun biz, tüm kadınların çok beğendiği bir renk biliyoruz: mavi. Belki de sevgiliniz tam bir deniz tutkunu ya da içinde mavi barındıran her şeyi seviyor. Hatta Osmanlı saray kadınlarının aksesuarları için ölüp bitiyor bile olabilir. O zaman deriz ki, sevgiliniz safirin büyüleyici görüntüsüne asla hayır diyemez. Sadakat, kalıcılık, aşk ve sonsuzluk anlamlarını taşıyan bu özel taş eminiz ki sevgiliniz için çok kıymetli bir armağan olacak.

Sıra dışı hediyeler her daim gönül telini titretir. Sevgilinize vereceğiniz pırlanta safir küpe mavinin tutkusunu aşkınıza taşıyacak çok özel bir sunum. Üstelik safir, pırlantadan sonra en değerli taş, ve kalıcı aşkın sembolü. Pırlanta da sonsuz aşkın yansıması olarak ona eşlik ediyor. Diyeceğimiz o ki, pırlanta safir küpe sevgi seli görüntüsüyle aşkınız için dört dörtlük bir seçim.