Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Sevgililer Günü Pırlanta Hediye Seçenekleri

Sevgililer Günü kalpleri aşkla çarpan çiftler için çok özel bir gün… Hediye seçimi de bir o kadar özel olmalı!

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan Sevgililer Günü kalpleri aşkla çarpan çiftlerin birbirine sürprizler hazırladığı, romantik jestler ve hediyelerle kalplerin bir kez daha fethedildiği özel bir gündür. Aşkınızın baharını yaşıyor ya da birlikte yılları devirmenin keyfini çıkarıyor olabilirsiniz, 14 Şubat birbirine aşkla bağlı tüm çiftler için kutlanmaya değer bir tarihtir.

Sevgilinize, eşinize sevginizi bir kez daha ifade etme fırsatı bulacağınız bugün için özel olarak hazırlanmalı, ona unutamayacağı bir Sevgililer Günüyaşatmalısınız. Her şeyden önce romantik olmalısınız! Mum ışığında harika bir akşam yemeği hazırlayabilir, onu en sevdiği çiçeklerle karşılayabilirsiniz. İlişkiniz için özel bir anlamı olan her detayı; mesela ilk sinema biletinizi, ona yazdığınız ilk notu, birlikte dinlediğiniz ilk şarkıyı sürprizlerinizde kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü için hem şık ve zarif hem de anlamlı bir hediye seçmelisiniz. Kadınların mücevhere, özellikle pırlantaya olan tutkusunu hafife almayın! Aşkınız henüz çok tazeyse küçük bir pırlanta kolye zevkli bir seçim olacaktır. İlişkiniz evlilik yolunda ilerliyorsa ona tektaş pırlanta yüzük hediye ederek 14 Şubat’ı ikiniz için çok daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Eğer hayatınızın kadınını bulmuş şanslı erkeklerden biriyseniz, eşinize alacağınız Tria ya da tamtur pırlanta yüzükle aşkınızın dün olduğu gibi bugün ve yarın da ilk günkü heyecanını koruyacağını anlatabilirsiniz.

Sevgililer Günü pırlanta tektaş yüzük

Tektaş pırlanta yüzük olmadan evlilik teklifi olmaz derler! İlişkiniz ciddiye gidiyorsa hayatınızın teklifini yapmadan önce müstakbel eşinizin tektaşını seçmeyi unutmayın. Göz kamaştıran bir tektaş pırlantaya hiçbir kadın hayır diyemez, hele ki sizi seviyorsa… Ya da diyelim ki evlisiniz ama ekonomik sebeplerle evlenme teklifi ederken tektaş alamamıştınız. İşte size fırsat! Sevgililer Günü’nde eşinize hayallerini süsleyen bir tektaş armağan ederek onun kalbini bir kez daha kazanabilirsiniz.Sevgililer Günü pırlanta kolye

Söz konusu pırlantaysa, Sevgililer Günü hediye seçenekleri saymakla bitmez. Yüzükler, küpeler ve bilekliklerin yanı sıra pırlanta kolyeler de son derece şık bir seçim olabilir. 14 Şubat’ta ona aşkınızı anlatmak için tek taşlı, üç taşlı ya da renkli taşlı pırlanta kolyelerden birini tercih edebilirsiniz. Melek, kar tanesi, kalp, deniz yıldızı, yusufçuk, burç ve sonsuzluk temalı pırlanta kolyeler son yılların trend yaratan modelleri arasında yer almaktadır.