Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Sevgililer Günü Pırlanta Hediye Rehberi

Bu Sevgililer Günü'nde sevgilinize pırlanta ile süslenmiş şık bir takı almayı düşünüyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun. 

Sevgililer Günü’nde sevgilisinden hediye beklemeyen kadın yoktur herhalde. Sonuçta hediyeyi herkes sever. Pırlanta taşlarla süslenmiş bir Sevgililer Günü 

hediyesi ise, hiç bir kadının burun kıvıramayacağı kadar güzel ve anlamlı bir hediyedir.

Sevgililer Günü için pırlanta almaya karar verdiyseniz, bunları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Öncelikle alacağınız takının sarı mı yoksa beyaz altın mı olacağına karar verin. Kimileri “Altın dediğin sarı olur” derken kimileri de beyaz altından hoşlanır. Son yıllarda gençlerin tercihinin genelde beyaz altından yana olduğunu hatırlatalım. Ama yine de sevgilinizin tarzını göz önünde bulundurarak buna karar verin.

Diğer önemli nokta ise sadece pırlanta taşlarla süslenmiş bir takı mı alacaksınız, yoksa pırlantanın yanında zümrüt, safir, yakut ya da incilerle süslenmiş bir takı mı? Pırlanta ister tek başına ister diğer değerli taşlarla birlikte olsun her zaman kendini gösteren, albenisi olan bir taştır. Burada diğer taşların ifade ettiklerini göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz.

Safir, aşkta sadakat ve güvenilirliğin sembolüdür , mavi rengi pozitif enerji ve zindelik verir. Zümrüt, “Aşk taşı” olarak bilinir ve aile bağlarını güçlendirdiğine inanılır. Yakut; iktidar, başarı, dürüstlük ve dostluğun simgesidir. İnci ise, saflık ve masumiyeti simgeler.

Sevgililer Günü Pırlanta Tektaş Yüzük

Herkesin bildiği gibi tek taş pırlanta yüzükler evlilik tekliflerinin vazgeçilmezidir. Eğer birlikteliğinizi evlilik bağıyla devam ettirmek istiyorsanız, bu Sevgililer Günü’nde ona tek taş pırlanta yüzük hediye edebilirsiniz. Unutmayın, tek taş pırlanta yüzükler hemen hemen her genç kızın hayallerini süsleyen takılardan biridir.

Sevgililer Günü Pırlanta Kolye

Pırlanta denilince akla klasik tarzda takılar gelir genelde. Fakat son yıllarda pırlanta detaylı spor tasarımlar da oldukça yaygın. Özellikle kolyelerde kullanılan pırlanta detaylar, sadelikle pırlantanın asaletini oldukça başarılı bir şekilde birleştiriyor.

Örneğin beyaz altın üzerine pırlantalarla işlenmiş sonsuz aşkın simgesi sonsuz kolye, genç kızların sık tercih ettiği takılardan biri. Ya da sevgiliniz sadeliği seviyorsa, tek taş pırlanta kolyeleri de gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Aşkınızın simgesi kalpler üzerine pırlantalar işlenmiş bir kolye de sevgilinizin her zaman boynunda taşıyacağı şık bir hediye olabilir. Hediyenizin tamamen size özel olmasını istiyorsanız, pırlanta isimli kalp kolyeler tam size. Üzerine isminizi yazdırabileceğiniz bu kolye, pırlanta zarafeti ile birleşince sevgilinizin unutamayacağı bir Sevgililer Günü hediyesi olacak.