Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Sevgililer Günü Evlenme Teklifi Etmek İçin Biçilmiş Kaftan

Çiftlerin her sene iple çektiği sevgililer gününü daha da özel kılmak için evlilik teklifini o güne saklayabilirsiniz.

Evlilik teklifinin edildiği gün çiftlerin asla unutamayacağı en mutlu anlarındandır. Tüm kadınların hayatı boyunca hayalini kurduğu, erkeklerin ayna karşısında prova yapıp soğuk terler döktüğü bu günü daha da romantik kılacağınız bir fırsat kapıda:

Sevgililer Günü

Özellikle kadınların her sene iple çektiği ve romantik bir hediye beklediği 14 Şubatı eşsiz kılmak elinizde. Sevgilinize hayatı boyunca unutamayacağı birsevgililer günü hediyesi arıyorsanız, ona birlikte geçirebileceğiniz bir ömür teklif edebilirsiniz. Fakat öncesinde bir takım hazırlıklar yapmalısınız.

Evlilik teklifinin olmazsa olmazı romantik bir ortamdır. Eğer evlilik teklifini evde yapacaksanız ilk önce en sevdiğiniz şarkılardan oluşan romantik bir playlist hazırlayabilirsiniz. Mumlarla aydınlanmış loş ve hoş kokulu bir ortamı gül yapraklarıyla süsleyebilirsiniz. İsterseniz tüm bunların yanına mezeler eşliğinde bir kadeh kırmızı şarap da ekleyebilirsiniz. Bu ortamla "hayır" cevabını alma ihtimaliniz oldukça düşük olacaktır.

Pırlanta Tektaş Yüzük

Sevgililer günü geldi, ambiyans hazır. Fakat en önemli noktayı unutmamak gerek; pırlanta tektaş yüzük. Bütçenize uygun ve sevgilinize yakışacak en güzel yüzüğü seçmek için incelikli bir araştırmaya girmelisiniz. Bu sırada sevgilinizin kız arkadaşlarından yardım istemekten çekinmeyin. Çünkü pırlanta tektaş için o kadar çok çeşit var ki sevgilinizin hayalindeki modelin hangisi olduğunu bilemeyebilirsiniz fakat yakın arkadaşları bu bilgiyi ondan kolaylıkla ve sürprizi bozmadan öğrenecektir. Özellikle kalp şeklindeki pırlanta tektaş yüzükler sevgililer günü için biçilmiş kaftandır.


Alışılmışın dışında bir teklif yapmak istiyorsanız teknolojiden faydalanıp sevgilinize bir video hazırlayabilir, fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj hazırlayabilir ya da sesinizi sizin için özel olan bir şarkının üzerine kaydederek sevgilinize romantik bir teklif yapabilirsiniz. Tanıdıklarınızın yardımı bu noktada önemli olabilir. Hatta sevdiğiniz insanlarla, dostlarınızla ortak bir video hazırlayıp, videonun sonunda teklifinizi ederek bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu teklif hem gösterişten uzak, hem göz alıcı, hem de romantik olacaktır. 

Şimdi tüm koşullar hazırsa ve siz de hazır hissediyorsanız evlilik teklifinizi 14 Şubat'ta yapabilir, sevgilinize en güzel hediyeyi verebilirsiniz.