Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Pırlanta Yüzük Seçenekleri

Onun zarif parmaklarına takabileceğiniz göz alıcı bir pırlanta yüzük ile aşkınızı tazelemeyene dersiniz? Pırlanta yüzük hakkındaki bilgi ve modellere bu başlık altında erişebilirsiniz.

Elmasın kesim şeklinden kaynaklanan adıyla pırlanta, elmastan daha değerli ve daha pahalıdır. Pırlanta yüzük geçmişten günümüze kadınların en çok tercih ettiği mücevherlerin içinde ilk sıradaki yerini korumaktadır. Söz, nişan, düğün, yıl dönümü, özel gün… Her birine uygun bir pırlanta yüzük yüzlerce alternatifi ile gözlerinizi kamaştırır. Ancak pırlanta yüzük seçiminizi yapmadan size birkaç nokta hakkında aydınlatalım.

İyi bir kesim kalitesi ışığı mükemmel derecede yansıtacak ve pırlantanız o oranda büyük ve ışıltılı görünecektir. Taşın karat değeri ne kadar büyük olursa olsun iyi kesilmemiş bir pırlanta sönük bir görüntü sergileyecektir. Taşınız ne derece berraksa alacağınız pırlanta yüzük o derece ışıltılı olacaktır. Kaliteli ve renksiz pırlantaları D-Z aralığındaki skalanın D-J aralığında bulabilirsiniz.

Pırlanta Yüzük

Mücevherlerin içinde en yaygın olarak kullanılanı şüphesiz pırlanta yüzük olarak öne çıkar. Pırlanta yüzük alırken modasını kaybetmeyecek klasik montör seçimi uzun yıllar kullanmanız için uygun olacaktır. Yine en ışıltılı ve göz alıcı brillant kesim taşın yanı sıra cushion kesim, markiz kesim, zümrüt kesim, prenses kesim, oval kesim ve radiant kesim taşlar size farklı tasarıma sahip göz alıcı pırlanta yüzük sahibi olma imkanı sunacaktır.

Pırlanta Tria Yüzük

Sevginin dününü, bugünün ve yarınını simgeleyen pırlanta tria yüzük son yılların en gözde moda takısı haline gelmeyi başarmıştır. Tria aynı zamanda ölümsüz aşkı sembolize eder. Tektaş yüzük denince akla evlilik gelirken tria yüzük hayatın her anına hitap etmek üzere tasarlanmıştır. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, evlilik yıldönümü gibi aklınıza gelen her türlü özel gün için özenle tasarlanmış bir pırlanta tria yüzük maddi yönden verilebilecek en gözde hediyelerden bir tanesidir. Eğer tria yüzük alacağınız kişinin halihazırda bir de tektaşı var ise birbiri ile uyumlu olmalarına dikkat etmelisiniz. Her ikisini de bir arada kullanmak isteyecek bayanlar için bu seçim oldukça büyük önem arz edecektir. Her bütçeye uygun fiyatları ile pırlanta tria yüzük hediye alternatifleriniz arasında mutlaka göz önünde tutulmalıdır.