Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Pırlanta Söz Hediyesi

Sözleneceksiniz ve müstakbel hayat arkadaşınıza ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Ona yıldızlardan kopup geldiğine inanılan minik yıldızcıklar hediye etmeye ne dersiniz? Bu minik yıldızların parmaklarının arasında ışıldamasını istiyorsanız, önerilerimize bir göz atın.

Aile kurma yolunda atılan adımların ilki elbette ki söz kesimi. Ailelerin belki de ilk kez bir araya geldiği, genç sözlülerin aile büyüklerinden onay aldığı o çok özel gün… Günün en özel anı da tepsinin içinde yüzüklerin geldiği, kurdelenin kesildiği dakikalar…

Bu özel anı eşsiz bir hediyeyle taçlandırmak isterseniz, benzersiz bir seçeneğiniz var: Pırlanta söz hediyesi.

Pırlanta, elmasın işlenmiş hali. Elmas ise dünyadaki en değerli taş. Neredeyse dünyanın merkezinden yanardağların lavlarıyla yeryüzüne taşınan bu değerli taş, dayanıklılığıyla sonsuzluğa meydan okuyor.

İşte tam da bu sebeple pırlanta söz hediyesi, ışıltısıyla göz kamaştırırken sonsuz aşkınızın da sembolü olacak.

Bundan tam 600 yıl önce Avusturya İmparatoru, pırlantanın sonsuz aşkı sembolize ettiğine karar vermiş. Kraliçenin kalbine yakın olduğu için sol eline pırlanta bir yüzük takarak aşkını ilan etmiş. Ve sonsuz aşkını bu yüzükle çembere alarak aşkının derinliğini ve büyüklüğünü herkese göstermiş. Krallar ve kraliçelere kadar uzanan bu geleneği siz de hayatınızın kraliçesine pırlanta söz hediyesi ile yaşatabilirsiniz…

Söz hediyesi pırlanta beş taş yüzük

Müstakbel sözlünüze kimi kültürlerde yıldızlardan düşen küçük yıldızcıklar olduğu düşünülen pırlanta hediye etmeye karar verdiyseniz, o yıldızların gösterişini parmaklarının arasında taşımasını sağlayabilirsiniz. Söz hediyesi pırlanta beş taş yüzük almayı tercih ederseniz de, o minik yıldızların ışıltısı herkesin gözlerini kamaştıracak.

Söz hediyesi pırlanta Tria yüzük

Söz hediyesi pırlanta beş taş yüzük, aynı zamanda söz yüzüğünüzün de zarif bir tamamlayıcısı haline gelecek. Söz hediyesi pırlanta Tria yüzük, tasarımı, kesimi, rengi, berraklığı ve ışıltısıyla sözlünüz için ideal seçenekler arasında bulunuyor. Söz hediyesi pırlanta Tria yüzük ile her farklı taşa aşkınızı anlatan farklı birer anlam yükleyebilir, böylelikle romantizmi beşe katlayabilirsiniz. Üstelik bütçenize göre yüzüklerin karatlarını kendiniz de belirleyebilirsiniz.

Pırlanta ışıltısının büyüsüne siz de katılın. Unutmayın, pırlanta sevmeyen kadın yoktur! Çünkü müstakbel sözlünüz gibi hiçbir pırlantanın da dünyada bir eşi yoktur. Bu sebeple ona pırlanta söz hediyesi vermeniz, aşkınızın büyüklüğünü ve sonsuzluğunu gösterirken; müstakbel hayat arkadaşınızın parmaklarındaki ışıltı, kendisinin de eşsizliğini hatırlatmanızı sağlayacak.