Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Pırlanta Setler


Şıklığınızı Tamamlayan Detaylar: Pırlanta Setler

Şıklık detaylarda gizli. Kıyafetinizin, saçınızın, makyajınızın güzelliği bir bütün oluşturduğunda kendilerini gösterirler. Bu yüzden özel günlerinizde her bir detay için ayrı ayrı özenmeniz gerekir. Söz, nişan,  düğün gibi günlerde gelinlerin ve gelin adaylarının şıklığını tamamlayan en güzel parçalar ise pırlanta setlerdir. Evlilikle ilgili tüm özel günlerde ön planda olan taş pırlantadır. İlk olarak evlilik teklifinde “Sen benim için teksin” manasına gelen tektaş yüzükle ortaya çıkan pırlanta daha sonraki aşamalarda da hayatınızda olur. Çünkü pırlantayı diğer değerli taşlardan ayıran en önemli özelliği eşsiz olmasıdır. Siz de bir daha tekrarını yaşamayacağınız bu özel günlere yakışacak şekilde, pırlanta setleri tercih ederek günün anlamını pekiştirebilirsiniz.

Kullanacağınız takıları seçerken dikkat etmeniz gereken şey, takınızın kıyafetinizin önüne geçmeyecek nitelikte olmasıdır. Elbisenizin biçimi, dekoltesi, kumaşı ve organizasyonun gerçekleşeceği mekan dahi, seçeceğiniz pırlanta setinin modelini etkiler. Eğer gösterişli ve ışıltılı bir elbise tercih ediyorsanız takılarınızın daha minimal ve sade olmasına dikkat etmeniz gerekir.  Evlenme teklifiniz sırasında aldığınız ve parmağınızdan bir an olsun çıkarmadığınız tek taş pırlanta yüzüğünüzle müthiş bir uyum sağlayacak olan  bu küpe ve kolyeden oluşan pırlanta set, ışıldamanızı sağlayacaktır.

http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-080ct-kolye-ve-kupe-set-st0802p-1467

 

 Pırlanta setinizin hem şık hem özel hem de makul fiyatlarda olmasını istiyorsunuz ve aramaya nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Aslında yapmanız gereken şey çok kolay. Oturduğunuz yerden aradığınız niteliklerdeki pırlanta setlere dakikalar içinde ulaşıp satın almanız mümkün.  Türkiye’nin online pırlanta markası Eros Pırlanta’nın birbirinden şık pırlanta setleri, en özel günleriniz düşünülerek tasarlanıyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu set, zarafeti sayesinde sizinle bir bütün oluşturacak.

http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-140ct-pirlanta-kolye-kupe-set-st14041p-1549

 

Elbisenizin modeli dolayısıyla ya da tercih etmediğiniz için kolye takamayacak olabilirsiniz. Bu durumda tercih etmeniz gereken pırlanta setlerin içeriğini bileklik ve yüzükten ibaret sade bir set oluşturabilir. İnce bir zincirin ortasında yer alan zarif bir pırlanta ve orijinal bir tasarıma sahip yüzük bu günde ihtiyacınız olan takı setini oluşturacaktır. Özellikle kız isteme, söz, nişan gibi düğün öncesi sade törenlerde bu tür zarif parçaları tercih etmenizi öneririz.

http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-013ct-bileklik-ve-yuzuk-set-st01348p-1886