Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Pırlanta Set Seçenekleri

En özel günler için tasarlanmış ışıl ışıl pırlanta setler sizi bekliyor. İster düğününüzde, ister yıldönümünüzde, ister özel bir davette kullanın bu pırlanta set ile gözler sizden başkasını görmeyecek.

En özel günlerimizde, kutlamalarımızda; nişanda, düğünde, doğum gününde, yıldönümünde... Kendinizi herhangi bir günden daha özel hissettiğiniz ve kat kat daha fazla telaşa girdiğiniz o günlerde: "Ne almalıyım?" diye düşüncelerin içinden çıkamıyor musunuz? Sizin için özenle işlenmiş, güzelliği, ince detayları ve zerafeti ile göz dolduran bir pırlanta set ile ışıltınızı tamamlayın. Güzeller güzeli gelininize bu pırlanta set ile sizin şanınıza yakışacak bir düğün hediyesi takın. Hayat arkadaşınıza bu yıldönümünde ona değecek, kendini özel hissettirecek bir sürpriz yapın. Size sahip olduğu için ne kadar şanslı olduğunu bir kez daha anlasın.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için her parçası dikkatle işlenmiş pırlanta setlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Değerli müşterilerimizin hak ettiği hizmeti alabilmesi için emek veriyoruz. İşte en özel set seçenekleri :

Pırlanta set

Özel bir güne sıradan bir hediye ya da aksesuar yakışmaz, biliyoruz. En az sizin kadar zarif, asil ve göz alıcı bir mücevher ile bu özel günü daha anlamlı kılın. Bırakın pırlanta set sizin güzelliğinize güzellik katsın. Çünkü siz buna değersiniz. Anneler gününde annelerinizi onlarla daha da kıymetlenecek bir pırlanta set ile mutlu edin. Sizce de bu "Senin kadar kıymetli değil, sen en iyilerine layıksın!" demenin en iyi yolu değil mi ?


Pırlanta yakut set

Hayatınızdaki en değerli insana onu en mutlu edecek hediyeyi arıyorsanız çok düşünmeyin. Pırlanta aşkın simgesidir. Pırlanta sonsuzluktan bir parçadır; tıpkı aşkınız gibi! Yakut ve pırlantadan oluşan bu özel parça tam size göre. Bu pırlanta yakut set tam aradığınız hediye ! Unutmayın: kadınlar birer mücevherdir. Onlar en değerli hediyelerle mutlu edilmek isterler. Siz de sevdiğinizin kalbini, kalbine en yakın yerden eritmek istiyorsanız ona aşkınız kadar değerli bir pırlanta set ile unutamayacağı bir sürpriz yapın.Sevgililer gününde, doğum gününde ya da yıldönümünde ona her an sizin için değerli olduğunu hatırlatacak bir armağan verin.