Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Özel Günlerde Pırlanta Set Kullanımı


Eros Pırlanta olarak, özel günlerde güzelliğinize güzellik katacak birbirinden alımlı pırlanta set modellerini zevkinize sunuyoruz... 

Kadınlar özel günlerde şık ve alımlı görünmeye her zaman olduğundan çok daha fazla dikkat eder. Tabii bunun için güzel bir kıyafet, saç ve makyajın yanı sıra kullanılan aksesuarların da özenle seçilmesi gerekiyor. Özel günlerde hangi aksesuarlar kullanılmalı, diyorsanız en yaygın seçenek pırlanta setler diyebiliriz. Kadınlar için geçmişten günümüze bir tutku halini alan pırlanta, günlük olarak daha çok tek taş yüzük ya da küpe olarak kullanılsa da, özel gecelerde en büyüleyici haliyle kıyafetlerin tamamlayıcısı haline geliyor. Pırlanta set ne bir eksik ne bir fazlasıyla, özel günlerin ışığını en iyi yansıtacak aksesuar.


Pırlanta Set

Düğün, nişan, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde kıyafetinizi yükselten en önemli detay, aksesuar seçiminiz. Pırlanta set her ne kadar işinizi kolaylaştıracak olsa da dikkat etmeniz gereken birkaç tüyo var. Eğer taşlı ya da payetli bir elbise giyecekseniz tercih edeceğiniz pırlanta set daha zarif bir model olmalı. Yoksa fazla ışıltılı olabilirsiniz bu da hem göz yorar hem de fazla abartı durur. Eğer düz siyah bir elbise giyerseniz, pırlanta setinizi göz dolduracak bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Anlayacağınız kural, bir tarafı daha sade tutmaktan geçiyor, aksi durumda kıyafetiniz bir hayli basitleşir.

Giyeceğiniz kıyafetin boğaz kısmı kapalıysa, kolyesiz pırlanta set kullanmanız yerinde bir seçim olur. Yalnızca şık bir bileklik ve yüzük takviyesiyle muhteşem bir kombine imza atabilirsiniz. Eğer göğüs dekolteli bir elbise tercih edecekseniz pırlanta setinizin içinde mutlaka kolye de olmalı. Özel günler çoğunlukla akşam, kapalı yerlerde kutlandığı için pırlanta setinizle göz kamaştıracağınızı garanti ediyoruz.

Pırlanta Safir Set

Safir, pırlantadan sonra en değerli taş olarak biliniyor. Sadakat, kalıcılık ve güvenilirlik; bir yandan da aşk ve özlemek gibi anlamlar taşıyan bu kıymetli taşın pırlantayla birlikteliği özel günler için oldukça hoş bir alternatif. Maviden vazgeçemeyen kadınlar için pek çok farklı elbiseyle uyum sağlayabilecek pırlanta safir set, özel günlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Mavi, özellikle siyah ve beyaz renkleriyle uyumlu olduğu için bu tonlarda bir elbise giydiğinizde pırlanta safir set tercih edebilirsiniz.

Eros Pırlanta kalitesiyle, özel günlerinizde güzelliğinize ışıltı katacak bir pırlanta set mutlaka bulunur...