Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Özel Günlerde Pırlanta Kolye Kullanımı

Siz de özel günlerinizde pırlanta kolye kullanarak Holywood starlarının ışıltısını yakalamak istiyorsanız tüyolarımıza bir göz atmaya ne dersiniz?

Özel günlerinizde pırlanta kolye kullanarak şıklığı yakalamanız hiç de zor değil. İster düğün olsun ister kutlama özel gününüzü pırlanta kolye yada tektaş pırlanta kolye ile şıklaştırmayı düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken hiç kuşkusuz pırlantanızı baz alarak parçalar seçmektir. Diğer değerli taşlara nazaran pırlanta ile kombin yapmak renksiz oluşundan dolayı nispeten daha kolaydır ama pırlanta da özel bir giyim talep eder. Bu sebeple belki de abiye giyime en çok yakışan mücevherat da pırlantadır. Kıyafetinizi ne kadar sade seçerseniz taktığın pırlantayı o kadar ön plana çıkarırsınız.

Tektaş Pırlanta Kolye En Çok Hangi Kıyafetlere Yakışır?

Çoğu mücevherat gibi bu sorunun ilk cevabı elbette düz siyah bir elbise. Tercihinizi göğüs dekolteli siyah bir elbiseden yana kullanırsanız tektaş pırlanta kolye ışıltısı ile beraber sizin güzelliğinizi doruğa çıkarır. Diğer renklerle de rahatlıkla kombinleyebileceğiniz tektaş pırlanta kolye kullanırken sadece çok abartılı giyinmemeye dikkat etmelisiniz. Dantel gibi romantik detaylar barındıran kıyafetlerle de oldukça şık duran tektaş pırlanta kolye tüm gözleri sizin üzerinizde toplayacak.

Peki ya Pırlanta Kolyeler

Pırlanta kolye denince akla ilk olarak tektaş pırlanta kolye modellerinden farklı olarak daha spesifik tasarımlar ve farklı mücevherin pırlanta ile birlikte yorumları geliyor. Eğer farklı mücevherler ile pırlantanın beraber yorumlandığı bir pırlanta kolye tercih edecekseniz, diğer mücevherin rengini göz önüne alarak giyinmelisiniz. Mesela gelinlerin en çok tercih ettiği modellerden biri olan inci pırlanta kolye beyaz ve beyaza yakın kırık beyaz gibi soft tondaki kıyafetlere inanılmaz derecede yakışıyor. Bu sebeple de gelinliklerin bir numaralı aksesuarı.Tercihinizi yakut pırlanta kolyeden yana kullanmayı düşünüyorsanız saten kırmızı elbise ile kombinleyebilirsiniz. Yok ben riske girmek istemiyorum diyorsanız bizim size tavsiyemiz tercihinizi siyah sade bir abiyeden yana kullanmanız. Pırlanta kolyeniz spesifik bir tasarımsa işiniz çok daha kolay. Tasarımı ön plana çıkarabilmek adına tek renk bir elbise tercih etmeniz oldukça şık bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacak.


Son olarak aksesuar olarak pırlanta kolye yada tektaş pırlanta kolye tercih ettiğiniz için ayakkabı ve çanta seçimi yaparken daha dikkatli tercihlerde bulunmanızı tavsiye ederiz. Unutmayın seçtiğiniz ayakkabı ve çanta sadece elbisenize değil pırlantanıza da eşlik edecek. Bu sebeple mümkün olduğunca tercihlerinizi sade tasarımlardan yana kullanın.