Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Hediye Pırlanta Küpe Verirken Dikkat Edilecekler

Doğum günü ve yıl dönümü gibi özel günlerde verilen hediyelerden biri olan tektaş pırlanta küpeler, uzun yıllar gururla taşınacak şık bir hediye seçeneği. 

Doğum günleri, yılbaşı veya Sevgililer Günü gibi özel günlerde kadınlara verilecek öncelikli hediyelerin başında takılar geliyor. Özellikle ne alacağını bilemeyen erkekler için şıklığı tamamlayan en önemli takılardan biri olan küpeler, hem güzel hem de kullanışlı bir hediye seçeneği. İster zarif bir inci küpe ister sevdiğiniz kadının tarzına hitap eden gösterişli bir yakut küpe isterseniz de hiçbir kadının “Hayır” diyemeyeceği pırlanta küpe modelleri, özel günler için güzel bir hediye oluyor.


Pırlanta Tektaş Küpe Modelleri

Hediye alırken öncelikle “ Nasıl bir küpe alsam?” diye bir soru oluşur akıllarda. Her ne kadar her kadının tarzı farklı olsa da şık ve zarif küpe modelleri her kadının günlünü fethedecektir.

Alacağınız küpe modelinde inci veya yakut gibi taşların kullanıldığı gösterişli pırlanta küpelerin yanı sıra daha sade hem şık davetlerinde rahatlıkla kullanılan pırlanta tektaş küpe modellerini hediye olarak tercih edebilirsiniz. Modası geçmeden uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen tektaş küpe modellerinde ağırlıklı olarak beyaz altın kullanılıyor ve tektaş küpeler genellikle sade bir tasarı ile dikkat çekiyor. Her türlü kıyafetle kolayca kombine olabilen beyaz altından pırlanta küpe modelleri günlük yaşam içinde rahatlıkla kullanılabilen güzel bir hediye olacak.

Pırlanta tektaş küpe alırken dikkat etmeniz diğer bir husus montür tırnak yapıları oluyor. Klasik tektaş küpelerin yanı sıra kalp veya çıkıntılı tırnak özelliklerine sahip pırlanta küpe modelleri genç bir duruşu ile öne çıkacak. Tektaş yüzük ve kolye ile uyum sağlayacak beyaz altın küpe modellerinin yanı sıra sarı altının kullanıldığı tek taş küpe modellerini de kolayca bulabilirsiniz.

Pırlanta Safir Küpe Modelleri

Hediye olarak tektaş pırlanta küpeler gibi günlük hayatta kullanılan modellerden ziyade şık davetlerde, düğünlerde ve partilerde kullanıma uygun bir küpe alacaksanız pırlanta safir küpe modellerinde birçok gösterişli modeli bulabilirsiniz.

İster sallamalı isterseniz damla şeklinde farklı modelde olsun safir taşı çevreleyen göz kamaştırıcı pırlantalar ile oldukça şık küpeler arasında zevkinize uygun bir tasarımı mutlaka bulacaksınız. Bunun dışında çiçek şeklinde daha büyük ve gösterişli modelleri de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sadakatin ve güvenin sembolü olan safir taşından pırlanta küpe modelleri ile sevdiğiniz kadına duygularınızı iletebilirsiniz.