Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Hediye Pırlanta Küpe Verirken Alırken Dikkat Edilecekler

Bayanların en çok tercih ettiği takılardan olan küpeler pırlantaların eşliğinde çok daha büyüleyici ve karşı konulamaz oluyor. 

Tarih boyunca en önemli ve vazgeçilmez aksesuarlardan olan küpeler en göz alıcı halleriyle gönülleri fethediyor. Özellikle kadınların en çok beğendiği ve tercih ettiği taşlardan olan pırlanta, küpeleri de bütün göz alıcılığıyla süslüyor. Bu fazlaca tercih edilen ürünü alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var.


Pırlanta küpe alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta pırlantanın temel özelliklerine bakmak. Alacağınız küpeyi süsleyen pırlantanın temel özelliklerini taşıması şart. Öncelikle pırlantanız doğru orantıda kesilmiş olmalı. Pırlanta ne kadar iyi ve ustaca kesilmişse pırlanta küpe de o kadar göz alıcı olacaktır.

Pırlanta doğadan elde edilen bir taş olduğundan üzerinde doğal birtakım izler taşıyacaktır. Kusursuz bir pırlanta bulamayacağınız için küpenizi alırken taşının üzerindeki doğal izlere dikkat etmelisiniz.

Siz bir pırlanta ustası değilseniz ve bir pırlanta küpe almaya karar verdiyseniz alışverişinizi kesinlikle güvenilir bir yerden yapmaya özen göstermelisiniz. Ürünün sertifikalı olmasına özellikle özen göstermelisiniz.

Güzelliğinizi üst seviyelere taşıyacak bir pırlanta küpe almak istiyorsanız gerekli özeni gösterip size en uygun kesim tercihleri arasından seçim yapmalısınız. Yuvarlak, oval, kalp, zümrüt kesim gibi birçok seçenek arasından zevkinize uygun pırlanta küpeyi seçmelisiniz.

Pırlanta Tektaş Küpe

Pırlantadan vazgeçemeyen kişilerin tercihi olarak kolyeleri ve yüzükleri tamamlamak amacıyla kullanılır pırlanta tektaş küpe . Şıklığınızı tamamlamak ve göz alıcı güzelliğinizi kulaklarınız da bile hissetirmek için en doğru seçimlerdendir bu küpeler. Günlük hayatta rahatça kullanılabileceği gibi en özel anlarınızda da yanınızda olabilir. Bu zarif parçalar hem gündüz hem gece şıklığınızın vazgeçilmezi olabilir.

Pırlanta Safir Küpe

Gökyüzünün en ihtişamlı hali olan safir taşlar ve pırlantanın muhteşem uyumu ile oluşturulmuş küpeler adeta gökyüzünde eşsiz gece mavisi arasında parlayan yıldızlar gibi süsleyecek sizleri. Pırlanta safir küpe ile hep bir adım önde olacaksınız. Asaleti kulaklarınızda taşırken güzelliğinizle göz kamaştıracaksınız. Özgürlük hissi ve güven verdiğine inanılan safir taşı pırlantayla birleşip kulaklarınızı süslediğinde kendinize güvenmemeniz için bir nedeniniz kalmayacak. Pırlanta ile safirin eşsiz uyumu sizi ve çevrenizdekileri büyüleyecek.