Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Evlenme Teklifi için aradığınız Tektaş Pırlantaya Ulaşmanın En Kolay ve Hesaplı YoluEvlilik hazırlıkları her ne kadar kadınlar için zorlu bir süreç olarak bilinse de ilk adım erkekten geldiği için, ilk zorlu sınavla da onlar karşılaşır. Güzel ve özel bir evlenme teklifi için yapılması gereken çok şey vardır. Tabii bunların en önemlisi de tektaş pırlanta seçimidir. Evlilik teklifi yaparken müstakbel eşinize vereceğiniz tektaş pırlanta herhangi bir hediye değildir. O yüzden seçim yaparken dikkat etmeniz gereken şeyler vardır.  Mesela evlilik teklifi ederken verilecek tektaş pırlantadaki taşın büyüklüğü en az 0.25 CT olmalıdır. Bu minimum değerdir. Daha fazlası ise biraz da sizin bütçenizle ilgilidir.  “Hem kaliteli hem sertifikalı hem şık hem de uygun fiyata tektaş pırlanta nereden alınır?” sorusu aklınızı kurcalamaya başladıysa sizi doğrudan sonuca götürecek önerilerimize kulak verin.

Bütün organizasyon sorumluluğunun erkeğin üzerinde olduğu evlilik teklifinde, sunduğu onlarca çeşit tektaş pırlanta seçeneği ile erkeklerin işini büyük oranda kolaylaştıran Eros Pırlanta, imdadınıza yetişiyor ve size ihtiyacınız olan evlilik teklifi yüzüğünü dakikalar içinde bulup satın alma imkanı tanıyor. Hayatınızın tek aşkına, o özel soruyu sorarken vereceğiniz tek taş yüzüğü Türkiye’nin en kaliteli online pırlanta mağazası Eros Pırlanta’dan güven içerisinde satın alabilirsiniz.

Aradığınız özelliklerdeki tektaş pırlanta yüzük modellerini, sayfada bulunan filtreler yardımıyla listeleyebilir ve hızlıca eleme yaparak satın almak istediğiniz modele kolayca ulaşabilirsiniz. Eros Pırlanta’nın evlilik teklifi için hazırladığı özel tektaş pırlanta koleksiyonundan birkaç örnek , seçim yapmanızı daha da kolaylaştıracaktır…

1-  http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-025ct-tektas-yuzuk-tt0252p-92

0,25 karatlık pırlantasıyla 18 ayar beyaz altın üzerine tasarlanan bu şık yüzük, son zamanların modasına uygun olarak yuvarlak kesime sahip. Bu özelliklere sahip tektaş pırlanta bir yüzüğü, oturduğunuz yerden en uygun fiyata satın almanın yolu Eros Pırlanta’dan geçiyor.


2- http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-025ct-tektas-yuzuk-tt02514p-104

6 tırnak içine oturtulan 0,25 karatlık yuvarlak kesim tektaş pırlanta yüzük, evlilik teklifi yüzüklerinin en klasik ve şık modellerinden biridir. 4 ve 6 tırnak içine yarleştirilmiş pırlantalı yüzükler evlilik tekliflerinde en çok tercih edilen modellerdir.


3- http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-030ct-tektas-yuzuk-ts0305p-627

Evlilik teklifi sırasında vereceğiniz yüzüğün rengini beyaz ya da sarı altın olarak seçmeniz, tamamen müstakbel eşinizin zevkleriyle ilgilidir. 0,30 karatlık pırlantasıyla sarı altın üzerine tasarlanmış bu tektaş yüzük, evlilik teklifi sırasında verilmek için ideal.


4-  http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-030ct-tektas-yuzuk-tt03049p-1775

Aradığınız biraz farklı bir modelse sizin için bu ucunda minik kalp sallanan modeli önerebiliriz. Evlilik teklifinde tektaş yüzük vermenin manası “ Sen benim için teksin ve hep öyle kalacaksın” dır. Tektaşın ucuna iliştirilmiş küçük kalple bu anlamı daha da pekiştirmiş olacaksınız.5-  http://www.erospirlanta.com/urun/pirlanta-030ct-tektas-yuzuk-tt0306p-127

Kadınlar tektaş pırlantalarının dikkat çekmesinden çok hoşlanırlar. Öyleyse ona dikkat çekici bir pırlanta hediye edin. Burgulu bir 4 tırnak yuvanın içine kondurulan 0,30 karatlık pırlantaya sahip bu yüzük, tam da ihtiyacınız olan model.