Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Erkek Adam Kuyumcuya Gitmez 3

Erkek Adam Kuyumcuya Gitmez

Erkeklerin kendilerini rahat hissettikleri bazı doğal ortamlar var. Ancak maalesef ki kuyumcular bunlardan biri değil.

Kurban bayramındaki kurbanlık koyunlarla empati yapmak mı istiyorsunuz? Hemen eşinizi ve mümkünse eşinizin ailesinden birini yanınıza alıp, kuyumcunun yolunu tutun.

Kadınların asla hayır diyemediği şeylerin başında yüzük ve tabii ki pırlanta geliyor. Doğru seçilmiş bir tektaş pırlanta ile eşinizin ya da müstakbel eş adayınızın kolayca yelkenleri suya indirmesini sağlayabilirsiniz. Buraya kadar her şey harika. Ancak maalesef büyük bir sorun var. Kuyumcu fobisi.

Kadınların kendilerini en mutlu ve rahat hissettikleri yerlerden biri hiç şüphesiz kuyumcular. Ancak maalesef durum erkekler için hiç de böyle değil. Tüm sorumluluk sizin üzerinizde. Eşiniz rahat, eşiniz mutlu, eşiniz keyifli. Onun tek yapması gereken önündeki onlarca seçenek arasından en çok beğendiğini seçmek ve size tatlı bir bakışın yanında kibar bir el hareketiyle hedefi göstermek. “Atıl kurt” komutunu aldıktan sonra artık sizi hevesle bekleyen kuyumcuyla baş başasınız.

Kuyumcular maalesef süpermarketler gibi değiller. Seçtiğiniz, pardon eşinizin seçtiği ürüne, ödemeniz gereken fiyatı son dakikaya kadar öğrenemeyebilirsiniz. Hatta çoğu zaman belirlenen fiyat konusunda tamamen kuyumcunun insafına kalmış durumda bulursunuz kendinizi. Pazarlık mı dediniz? Üzgünüz, hemen arkanızda eşiniz ve eğer evlilik öncesi alışverişindeyseniz, eşinizin ailesi beklerken pazarlığı unutmalısınız. Evliliğin hemen öncesi karizmayı çizdirmek için hiç de uygun bir zaman değil.

“İlla eşimizle mi gideceğiz kardeşim bu kuyumcuya?”

Hayır tabii ki, tek başınıza da gidebilirsiniz. Eşinize sürpriz yapmaya karar verdiniz ya da yaptığınız bir hatayı çabucak telafi etmeniz gerekiyor. Kuyumcular “eşeklik etmiş” erkeklerle doludur. Size ilginç bir haberimiz var. Bunu kuyumcular da çok iyi bilirler.“Nasıl bir şey bakmıştınız?”

Sahi nasıl bir şey bakmıştınız? Elinizdekileri bir inceleyelim. Yapmış olduğunuz hatayı telafi etmek için verilmiş bir kararınız veya eşinize güzel bir sürpriz yapma planınız var. Evde sizi bekleyen ve muhtemelen beğenme eşiği oldukça yüksek bir eşiniz var. Cebinizde bu planınız için ayırdığınız kısıtlı bir bütçeniz var. Ancak maalesef tek bir şey yok. Nasıl bir şey bakmıştınız sorusunun cevabı.


Pırlantalar genelde kadınların ilgi alanına giren ürünlerdir. Erkekler sadece ödeme bölümüyle ilgilendiklerinden önlerindeki onlarca seçenek arasından doğru ürüne ulaşmayı pek beceremezler. Bu noktada kuyumcu size yardımcı olmaya çalışacak olsa da içten içe bilirsiniz ki, onun asıl hedefi sizi en pahalı ürüne yönlendirmek olacaktır. Şimdi yavaş yavaş, kurbanlık pazarında çaresiz bekleyen o koyunların hislerini anlayabildiniz mi?


Tamam, erkek adam kuyumcuya gitmez. Bunu anladık. Ancak tabi ki evlenirken pırlanta yerine eşinize parfüm alacak haliniz yok. Ya da, bahsettiğimiz kuyumcu fobisini doğuran etkenler yüzünden, eşinize o kutuyu verdiğinizdeki o gülümsemeyi, o mutluluğu görmekten vazgeçmeniz gerekmiyor. Çünkü erkek adam kuyumcuya gitmediği gibi, eşini böylesine mutlu edecek bir hediyeyi almaktan da geri durmaz.

Erospirlanta.com tam da bu ikilemi çözmek için hizmetinizde. Dükkan kiralama, depolama gibi birçok giderden feragat edebilmesi sebebiyle herhangi bir kuyumcu dükkanından çok daha uygun fiyatlara ürünlere ulaşabildiğiniz web sitede alacağınız ürünün kesin fiyatını önceden net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bunun yanında birçok yönlendirici açıklamayla sizi aradığınız en doğru ürüne ulaştırmayı da sağlayan ErosPirlanta.com, Türkiye’nin her yerine ortalama 2,5 günde teslimat yaparak yüzlerce farklı ürünüyle tüm kuyumcuları ayağınıza getiriyor. Hem de kuyumcu fobisinden arındırılmış şekilde...