Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Erkek Adam Kuyumcuya Gitmez

Hayatınızı yakacak kararlardan birini almaya karar verdiniz, tebrikler evleniyorsunuz! Sizi bekleyen yığınlarca adetler silsilesi de iş başında. Kuyumcu faslı mı? Orada erkek adamın ne işi var...

Sevdik, sevdalandık... Eee, bir de dolu dizgin zaman geçirip oyalayabildiğimiz kadar oyaladık ama kızcağız da artık “Aaaa, yeter ama evleniyorsak evlenelim yoksa küseceğim haa!” deme raddesine ulaştı. Üzgünüz beyler o evlenme teklifini edip, o başı yakacaksınız. 

Peki, evlenme teklifi pırlanta yüzüksüz olur mu? Olmaz tabi, komik olmayın lütfen! Yüzük alırken kuyumcular deryasına dalıp vurgun yemek istemiyorsanız o kuyumculara da gitmeyin! Hepsi ayrı bir şey söyler zaten. Eğer paranızın biraz fazla olduğunu fark ederlerse de önünüze milyonluk takılar çıkarırlar. Zannedersin Sabancının varisi geldi. Orta halli veya kısıtlı bütçeye sahip birini gördü mü de neredeyse nokta kadar taş verip gönderirler. Ama www.erospirlanta.com yani biz, sizin dostunuz, sadıcınız, kardeşiniz vs... Biz size bilmeniz gereken her şeyi öğretip, en uygun ve iyi fiyatlarla ürünü sunarken ne gerek var kuyumculara? Onlar sizlere anlamadığınız yığınlarca pırlanta terimi söyler, biz size bu terimleri öğretir sonra alışveriş yaptırırız.

Diyelim ki siz evlenme teklifi aşamasını aştınız. Yani kusura bakmayın ama sizi bekleyen uçuruma biraz daha yaklaşmış oldunuz... Kayınvalideniz, baldızınız, kısacası gelin hanımın akraba grubu ve sizin akraba grubunuz toplandınız kuyumcuya set, pırlanta gibi ziynet eşyalarını almaya gittiniz. Erkek adam kuyumcuya mı gider? Hele öyle bir tayfayla ne işi var! Gelin başka beğenecek, anneniz başka, kayınvalideniz bambaşka... Başınızı zaten yaktınız, gitmeyin o kuyumcuya. Haydi gelini uygun fiyatlı bir şey almaya ikna ettiniz, kayınvalidenizin oradan kaşı gözü ayrı oynayıp, müstakbel eşinizi, bizden söylemesi. Baldızınız da geline dönüp Ablaaa bu pırlanta lekeliiii derse yandınız.

Erkek adam neden mi kuyumcuya gitmez? Yüzlerce modeli tek bir kuyumcuda bulabilir misiniz? Hayır, bulamazsınız! Gelin kızımız da kafasında bir model belirlerse ki kesin belirlemiştir, o modeli buluna kadar, sizi kuyumcu kuyumcu gezdirir ama yine beğenmez, yine beğenmez. Oysaki erospirlanta.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde yüzlerce model ve hiçbir yerde rastlayamayacağınız indirimler vardır.

Gideceğiniz hangi kuyumcu size aldığınız ürünü 30 gün içerisinde iade şansı tanır? Bizim ve sizlere sunduğumuz imkanların değerini bilin ey dostlar! Bir düşünsenize eşiniz aldıklarınızı beğenmedi, ne yapacaksınız? Sitede sunulan iade etme şansı ile onu, üzmeden, kırmadan ürünü iade edebilirsiniz.
Biz, Türkiye'nin her yerine ortalama 2 günde teslimat yapıyorken sizin kuyumcuya gitmenize ne gerek var? Kuyumcu sizin ayağınıza gelsin. Siz pırlantaya o kadar para verirken bir de sizden kargo ücreti alacak halimiz yok!

Erkek adam kesesini düşünür ve kuyumcuya gidip taksit yaptırmak için fazladan para ödemez. erospirlanta.com'dan peşin fiyatına 4 taksitle ürünü alır, hem kendini hem kesesini rahatlatır.

Yüzlerce ürünü karşılaştırmalı olarak inceleme imkanı, online müşteri hizmeti veren müşteri temsilcileri, sertifikalı ürünler hepsi ama hepsi erospirlanta.com'da. Daha fazla zaman ve para kaybetmeden siz de yüzlerce mutlu müşteri kervanımıza katılın!