Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Düğün için Kullanılacak Pırlanta Yüzük

Bir gelini süsleyen en anlamlı aksesuar ne olabilir? Düğün için kullanılacak birbirinden şık pırlanta yüzük modelleriyle karşınızdayız... 

Evliliğe adım adım yaklaşırken planlanması gereken konulardan biri de yüzük seçimi. Ne de olsa düğününüzde, gelinliğiniz kadar aksesuarlarınızın da dikkat çekmesi gerekiyor. Nasıl bir seçim mi yapmalı? Bize sorarsanız bir geline en çok yakışan şey ışıltıdır. Gelinlik modeliniz ister sade, ister gösterişli olsun, ona mutlaka göz dolduran aksesuarlar eşlik etmeli. Gelinliğin zarafetine en çok yakışacak aksesuar da hiç şüphesiz pırlanta yüzük. Alyansınıza eşlik edecek ihtişamlı bir pırlanta yüzük gelinliğinizi yükseltirken, tüm bakışları da üzerinize toplar. Üstelik, sonsuz aşkınızın şöleni olacak düğününüz için seçebileceğiniz, birbirinden alımlı çeşit çeşit pırlanta yüzük seçeneğiniz var...

Pırlanta Yüzük

Sözlenirken pırlanta tektaş takılması ülkemizde artık neredeyse gelenek haline geldi. Tabii pırlanta yüzüğün alyans yerine geçmediğini de hatırlatmak isteriz. Düğününüzde alyans yerine beştaş, üçtaş, yeditaş ve tamtur yüzük modellerine rahatlıkla yönelebilirsiniz; çünkü bu yüzükler tek başına alyans olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken bu modellerin gösterişleri doğrultusunda tarzınıza en uygun olanını belirlemeniz. Üstelik, alyansla sınırlı kalmak istemeyen gelinler için pırlanta yüzük şahane bir alternatif olacaktır.

Pırlanta Tria Yüzük

Evlenirken takılması neredeyse bir gelenek halini alan pırlanta tria yüzükler de gelin adayları tarafından büyük rağbet görüyor. Sözlenirken çoğunlukla tektaş takan gelin adayları, evlenirken doğal olarak daha gösterişli modellere yönelmek istiyor. Tabii pırlanta tria yüzük dışında tercih edebileceğiniz bir alternatif de, tamtur pırlanta yüzük. Bazı gelin adayları düğününde de ihtişamından ödün vermek istemez, tamtur onlar için son derece uygun bir seçenek. Çok sade ya da gösterişli olmak istemeyen, daha çok gelinliğini ön plana çıkarmak isteyen gelinler içinse pırlanta tria yüzük biçilmiş kaftan.

Siz de düğününüzde tüm bakışları üzerinizde toplamak ve hafızlardan silinmeyecek bir gelin olmak istiyorsanız, pırlanta yüzük seçiminizi bir an önce yapın deriz. Hayatınızın en anlamlı gününde, ışığınızı en güzel yansıtacak yüzüğünüzle sonsuz aşka bir ömür boyu "evet" demeye hazırsanız, Eros Pırlanta olarak birbirinden şık pırlanta yüzük çeşitleriyle yanınızdayız.