Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Düğün Hediyesi İçin Pırlanta Tektaş Seçimi

Her ilin, her yörenin düğün adetleri farklılık gösterir. Örf ve ananelere uygun zaruri düğün hediyesi seçeneklerinin yanı sıra tüm dünyada genel kabul gören pırlanta tektaş seçimi de göz alıcı hediyelerin arasında yerini her daim koruyacaktır.Çağlar boyunca değerini hiç yitirmeden günümüze ulaşan pırlanta artık aristokrat ailelerin, kral eşlerinin, sultanların, düşeslerin tekelinden çıkmış ve halkın parmağında anlam bulmuştur. Evlilik tekliflerinin neredeyse olmazsa olmazı olan, sadakatin, tutkunun, aşkın sembolü haline gelen pırlanta tektaşdüğün hediyesi olarak da oldukça göz dolduran bir tercih olarak öne çıkıyor. Evlilik kararı alan çiftlerin düğün hediyesi seçmek için gittiği çeyizcilerin yanı sıra mücevherciye de uğramayı ihmal etmedikleri günümüz toplumunda tektaş pırlanta tercihinin bir gelenek haline dönüşmekte olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Pek çok tasarım alternatifi ile değerini arttırarak önem kazanan pırlanta tektaş yüzükler, uygun fiyat aralığı ile düğün hediyesi kategorilerinde üst sıralardaki yerini kaybetmiyor.

Pırlanta tektaşın yanı sıra iki farklı düğün hediyesi seçeneği daha görücüye çıkmak için sizleri bekliyor.

Düğün Hediyesi Elmas Set

Elmasın ismi dahi ne denli etkili bir düğün hediyesi olduğu hakkında fikir sahibi olmanız için yeterli. Düğün hediyesi elmas set almak isteyenleri bekleyen birbirinden göz alıcı ve zarif seçenekler 1.500 TL ila 9.000 TL arasında değişen fiyatlarla tüm bütçelere hitap ediyor. Kadının güzelliğini ve zarafetini perçinleyen elmas setler, yüzyıllardır gelinlere verilebilecek en kıymetli hediyelerden bir tanesi. Kolye, küpe ve yüzükten oluşan, kimi zaman inci bezeli, kimi zaman değerli taşlarla süslenmiş bir elmas set ile gelinin ışık saçan gülüşünü üstüne mutluluk katarak perçinleyin.

Düğün Hediyesi Pırlanta Set

Elmasın en parlak ve en değerli kesimi pırlanta, düğün hediyesi olarak ilk akla gelen seçenektir. Hem göze hem de gönle hitap eden düğün hediyesi pırlanta set o özel insanın konumunu taçlandıracak tüm ışıltıyı içinde barındırır. O öyle bir hediyedir ki; kadına çok özel, erkeğe ise itibarlı olduğunu hissettirir. Düğün gününüzdeki coşkunuz üst seviyelere çıksın istiyorsanız bütçenize uygun bir pırlanta set seçimi ile dünya evine ışıltılı bir giriş yapmanızı öneririz.