Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Düğün Hediyesi için Pırlanta Seçenekleri

Söz, nişan derken düğün gününüz de geldi! Damat bey düğün hediyesi olarak ne aldınız biricik eşinize?

Düğün günü hayatınızdaki en özel ve hatta abartırsak en destansı anlarınızdan biridir. Hatta bu durum kadınlar için biraz daha fazladır. Hayatları boyunca hep o anın hayalini kurarlar ve o gün kusursuz olmak, en mutlu olmak isterler. Bununla birlikte o gün kendilerini bir prenses ya da sultan gibi çok özel hissetmek isterler. Burada biraz beylere yani damatlara iş düşüyor!

Hayatınızın kadını olacak kişiye böyle bir günde ve herkesin gözü önünde ona yakut ya da pırlantadan oluşan bir set hediye etmek istemez misiniz? Ya da damat tarafı olarak damadın ailesi de böyle bir set hediye ederek geline başlangıç için güzel bir jest yapabilirler.

Düğün hediyesi yakut set gelin için güzel bir seçenek olabilir. Kış ya da sonbahar gelinine en uygun düşecek hediye yakut set olacaktır. Yakut göz alıcı ve gösterişli bir taştır ve böyle özel bir günde o günün en gösterişli olan kişisi de elbetteki gelin olmalıdır. Bu yüzden geline hediye edilecek yakut taşlarıyla kaplı harika bir set onu çok mutlu edecek ve özel hissettirecektir. 

Düğün hediyesi pırlanta set ise yine abartılı takılardan hoşlanmayan gelinler için ideal bir seçenektir. Pırlanta aynı zamanda aşkın takıdaki karşılığıdır. Kıymetlidir, eşsizdir ve düğün hediyesi olarak tercih edilecek takılar arasındadır. Böyle özel bir gün de damat geline hediye edeceği kolye, bileklik ve küpeden oluşan pırlanta bir set ile ona hayatı boyunca vereceği değerin ilk adımını atmış olacaktır. Ya da damadın ailesi gelinlerine alacağı pırlanta set ile gelinlerine ne kadar kıymet verdiklerini düğüne gelen tüm konukların önünde ifade etmiş olurlar.

Evet beyler yuvanızın kraliçesi olacak, evinizin sultanı olacak diğer yarınız için yakut bir set ya da pırlanta bir set ona vereceğiniz en güzel ilk hediyeniz olacaktır. Üstelik bu hediyeyi bir sürü insanın önünde, onların şahitliğinde vermiş olacaksınız ve tüm konuklar hayranlıkla size bakacak ve belki de eşinizi birazcık kıskanacaklar!