Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Düğün Hediyesi için Pırlanta Alınır Mı?

İşte o ölümsüz an geldi ve sevdikleriniz için kalıcı bir düğün hediyesi düşünüyorsunuz, peki bu neden bir pırlanta set olmasın? 

Herkes düğün hediyesi olarak klasik takılar hediye ederken siz sevdikleriniz için hem kalıcı hem de unutulmaz bir hediye düşünüyorsunuz, peki bu hediye bir pırlanta set neden olmasın? Pırlanta setlerimiz sitemizde siz seçkin ve değerli müşterilerimizin zarafetlerini verdikleri hediye ile taçlandıracak ve sevdiklerinizin bir ömür boyu bu mutlu günü ve sizi hatırlamasını sağlayacak farklı modellerle beğeninize sunuluyor. Klasikten daha modern stil seçenekleri ile çeşitlenen modellerimizi zümrüt ve pırlanta olarak iki ayrı kategoride seçiminize sunuyoruz.Düğün Hediyesi Zümrüt Set

Zümrüt taşı bir çok toplumda refahı ve zenginliği simgeler. Düğün hediyesi olarak düşündüğünüz zümrüt taşı ile süslenen ve dış kenarları pırlantanın zarif şıklığı ile çerçevelenen zümrüt set seçeneklerimiz her yaşa ve zevke hitap etmektedir. Her taşın bir dili vardır, zümrüt size daimi mutluluğu ve aile bağlarını güçlendirmeyi hatırlatacaktır. Bunun yanında iki insanın ölümsüz aşkının bir simgesi olarak zümrüt taşının bir çok kültürde koşulsuz aşkı ifade ettiğini de belirtmek gerekir. Yeşil ve saydam olan zümrüt, çok değerli bir mücevher olmasının yanında sevdiğinize verdiğiniz değeri gösterecektir.

Düğün Hediyesi Pırlanta Set


Pırlanta setlerimiz işimiz gereği çok çeşitli seçeneklerle sitemizde yer almaktadır. Düğün hediyesi olarak düşünebileceğiniz bu setler sizden sevdiklerinize ölümsüz bir hatıra olarak kalacaktır. Bu özel günde sevdiklerinizin pırlanta setlerine bakarken sizi tatlı bir tebessümle anmaları için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Özellikle sitemizde yer alan çok farklı modellerin her bütçeye uygun indirimli fiyatlarını siz değerli müşterilerimizin incelemesini tavsiye ederiz. Havale ile %6 daha az ödeme seçeneğimizin yanında kredi kartına taksit olanaklarımız da bulunmaktadır. Renk, berraklık ve karat özelliklerinin fiyat aralıklarını da etkilediğini unutmayın! Ayrıca pırlanta taşlar yıllarca değerini yitirmeden, aile yadigarı olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanında pırlantalarımızı sertifika garantisi,ücretsiz kargo, otuz gün koşulsuz iade seçenekleri ile size sunuyoruz. Beyaz altının şıklığının pırlanta ile buluştuğu ürünlerimiz hediyenizi şüphesiz ki ayrıcalıklı kılacaktır!