Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Düğün Hediyesi

Düğününüz yaklaşıyor sizi de bir telaş kaplıyorsa; derin bir nefes alın ve kendinizi olayın akışına bırakın. Ve görkemli bir düğün hediyesi ile eşinizi şaşırtın.

Radyo da bir şarkı çalar. “ Hayat sevince güzel, sevince tatlı günler…” ve hanımlar bu mısralarda aşkın ne güzel bir duygu olduğunu, insanı nasıl sardığını düşünmeye başlar. Beyler ne düşünür sizce? Düğünü, bekârlığın tadını ve masrafları… Tamam, biraz insafsızca bir genelleme oldu. O zaman şöyle diyelim beylerin bir kısmı düğünü ve telaşlarını düşünürken bir kısmı da mutlu bir yuvanın temellerini kuvvetlendirmeyi düşünür.

Her şey bir aşk kıvılcımı ile başlar ve iki kalbin birlikte çarpmasıyla devam eder. Ta ki düğün ile mutlu sona erene kadar. Bu güzel ve anlamlı günün namına yakışır bir sürpriz bir hediye de düşünülmüşsünüzdür umarız. Eğer düşünmediyseniz çok ayıp ettiniz. Bu sürprize isterseniz yüz görümlüğü istersenizdüğün hediyesi diyebilirsiniz. Bu hediye ile mutlu bir yuvaya ilk adımlarınızı hem geleneğe uygun hem de romantik bir şekilde atabilirsiniz.

“Off! Kafam çok karıştı düğün hediyesi olarak ne alabilirim?” diyebilirsiniz. Bu konuda size birkaç öneride bulunabiliriz. O kadar çok seçenek içerisinden hangisini seçersiniz veya zevkinize nasıl bir şey hitap eder bilemeyiz. Fakat size bahsedeceğimiz bu düğün hediyeleri eşinizin mükemmel görüntüsüne ayrı bir hoşluk katacak. Mesela düğün hediyesi için pırlanta kolyeye ne dersiniz. Hem ışıltısı ile göz kamaştırsın hem de eşinize yakışır bir hediye olsun. "Ben eşimi çok seviyorum; ama pırlanta çok klasik." diyorsanız. Onun da bir çözümü var. Düğün hediyesi için safir bir set alabilirsiniz. Hem farklı hem de zarif bir hediye ile düğününüze renk katabilirsiniz. Ayrıca "Ben pırlantadan vazgeçmem.", "Benim eşime pırlantadan başkası yakışmaz." diyebilirsiniz. Haklısınız... Çünkü hayatınızı paylaşacağınız ve sizin bir ömür yanınızda olacak bu kişi ancak pırlanta kadar eşsiz bir varlık olabilir. Bu yüzden de düğün hediyesi pırlanta set güzel bir tercih olabilir.

Haydi, bu kadar öneri size yeter. Şimdi top sizde kolları sıvayın ve eşinize yakışacak bir düğün hediyesi alın. Mutlu ve huzur dolu bir hayat sürün.