Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Doğum Hediyesi Pırlanta Yüzük

Çok değer verdiğiniz eşiniz, hayatınıza bambaşka bir anlam katan çocuğunuzu çok yakın zamanda dünyaya getirecek. Bize sorarsanız cefakar eşinizi doğum sonrası bir hediye ile ödüllendirmelisiniz. Onu sevindirecek hediye alternatiflerini ise biz sizin yerine düşündük. Bakalım hoşunuza gidecek mi...

İnsanların hayatlarında iki durumun büyük mutluluk verdiği söylenir. Bunlardan ilki çocuk sahibi olmak, diğeri ise torun sahibi olmak... Şu anda torun için değil belki ancak çocuk sahibi olmak ile ilgili bir takım fikirler yürütebiliriz. Sevgili eşinizin aşkınızın meyvesi olan çocuğunuzu kısa bir süre sonra doğuracak olabilir, bu nedenle de ailece büyük bir telaşın içinde yer alıyor olabilirsiniz. Bu tatlı telaşlar çok doğal ve çok normal gelişmeler. Ancak ailenin telaşını yatıştırıp sakinleştirmek, özellikle de doğum sonrasında eşinize mutluluğunuzu belirtmek adına bir takım şeyler yaparak onu mutlu etmek sizin göreviniz. Bu nedenle doğum hediyesi anlamında bir takım seçenekler, pırlanta yüzük gibi bazı opsiyonlar değerlendirilebilir.

Doğumdan sonra aylar süren sorumluluğunu yavaş yavaş yeni sorumluluklara dönüştürecek olan yeni anne olmuş eşinize hem moral desteği, hem de gönlünüzden geldiği için alacağınız ufak bir hediye, ona dünyaları vermişsiniz gibi hissettirecektir. Bu nedenle şimdiden harıl harıl hediye araştırdığınızı hisseder gibiyiz. Ancak durun, iyi bir doğum hediyesi adına en mantıklı hediye seçeneklerinden bazılarını biz sizin için değerlendirdik ve sonuçları olabildiğince azalttık. Aşağıda da birkaç alternatif bulabileceğiniz hediye seçeneklerinden önce aklınızda kesinlikle pırlanta yüzük alternatifi bulunmalı.

Pırlanta Tek Taş Yüzük

Kadınlar tek taş yüzüklere bayılırlar. Doğum sonrasında her ortamda sizin aldığınız pırlanta yüzük ya da işlemeli tek taş yüzük ürünlerini takmak isteyecek olan eşinizi daha hastaneden çıkmadan sevindirebilirsiniz. O rahat rahat yatağında yatıp dünyaya yeni getirdiği çocuğunu izlerken siz onu şaşırtın ve elinizdeki tek taş yüzüğü kendisine uzatın. Bu duygu dünyalara değecektir.

Pırlanta Zümrüt Yüzük

http://www.erospirlanta.com/userfiles/images/product/1_ZY0301Z.jpg?width=400&height=300

Zümrüt yüzükler yine son dönemde oldukça değerlenen ve estetik olarak da tercih edilen takılar arasında yerini alıyor. Eşinize doğum hediye olarak alacağınız pırlanta yüzük üzerinde zümrüt işlemeler de olabilir, bunu da iyi bir şekilde incelemenizi öneriyoruz.