Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Doğum Hediyesi Pırlanta Tektaş Yüzük

Mücevherlerin en değerlisi kabul edilen elmasın işlenmiş hali olan pırlanta, doğum gibi özel zamanlarda verilecek en güzel hediyelerden biri oluyor. 

Dokuz ay bebeğinizi karnında taşıyan eşlerinizi şımartmak için “doğum” en güzel zamanlardan biri. Peki, “Doğum hediyesi olarak ne alabilirim?” diyorsanız, pırlanta tektaş yüzükler iyi bir hediye seçeneği olacak. Özellikle sevdiğiniz kadına daha önce tektaş pırlanta yüzük almadıysanız, onu mutlu etmek için elinize iyi bir fırsat geçmiş oluyor. Ama doğum hediyesi olarak nasıl bir pırlanta alacağınızı bilmiyorsanız, tektaş yüzükler hakkında güzel bir derleme yaptık.


Klasik Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Öncellikle pırlanta tektaş yüzüklerde düşündüğünüzden daha farklı ve daha şık modellerin olduğunu söyleyelim. Sade ve zarif tasarımlardan gösterişli ve genç modellere kadar birçok tek taş modelli arasında doğum hediyesi olarak istediğiniz modelde bir yüzük bulabilirsiniz.

Klasik tek taş yüzük modellerinde yine farklı estetik tasarımlar ve tırnak özellikleri ile birçok farklı model var. Özellikle kadınların diğer takılar ile kolay kombine edebileceği, çıkıntılı tırnaklara sahip yüzük modelleri oldukça popüler. Bunun yanında estetik yapısını göz önünde bulundurarak seçeceğiniz yüzüğün parmakta şık duracak bir model olması oldukça önemli. Bu tarz pırlanta tektaş yüzük seçecekseniz uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen dört tırnaklı sade modelleri tercih etmeniz uygun olur.

Klasik bir tasarıma sahip olmasına rağmen dikkat çekecek bir pırlanta tektaş yüzük modelli almayı düşünüyorsanız sivri tırnak yapısı ile gösterişli modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Taşı büyük gösteren tasarımı ile bu tarz yüzükler, hem dikkat çekecek hem de günlük hayat içinde rahatlıkla kullanılabilecek tasarıma sahip oluyor.

Farklı Pırlanta Tek Taş Yüzük Modelleri

Klasik modellerden ziyade alacağınız yüzük herkeste olmayan, nadir bir parça olsun istiyorsanız size tavsiyemiz farklı tasarıma sahip pırlanta tek taş yüzükmodellerinden biri seçmeniz. Daha genç ve daha yaratıcı bir tasarıma sahip, taşı ile birlikte modeli de dikkat çeken bu yüzükler, farklı olayı seven kadınlara hitap ediyor.

Kalp, çiçek ve yuvarlak gibi farklı montür yapısı ile genç bir havaya sahip pırlanta tektaş modelleri, özellikle genç annelerin gönlünü fethedecek. Bunun yanında taşı tutan tırnak kısmının kalp gibi şekillerde olduğu sevimli pırlanta tektaş yüzük modellerini de kolayca bulabilirsiniz. Genellikle beyaz altından olan tektaş yüzüklerde farklı bir alternatif arıyorsanız sarı altından pırlanta tektaş yüzük modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.