Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Doğum Hediyesi Pırlanta Kolye

Çocuğunuzu dünyaya getiren eşinize, torununuzu kucağınıza veren gelininize doğum hediyesi olarak pırlanta kolye düşünenler bu yazımız sizin için!

Güzeller güzeli eşiniz sancılı ve yorucu geçen dokuz ayın ardından bebeğinizi, aşkınızın meyvesini kucağına aldı! Peki ona doğum hediyesi olarak ne alacaksınız düşündünüz mü? Bizim önerimiz eşinize pırlanta kolye almanızdan yana olacaktır. Mesela pırlanta tektaş kolye yeni anne olmuş eşinize harika bir hediye olabilir. Bazı kadınlar doğumdan sonra yıpranmış vücutlarını görüp kendilerini çirkin hissedebilirler, sizin artık onu eskisi gibi beğenmeyeceğinizi düşünebilirler. Bu yüzden böyle bir hediye çok anlamlı olacaktır ve onu hala çok sevdiğinizi, değer verdiğinizi, sizin için hala eşsiz olduğunu ona pırlanta kolye alarak ifade edebilirsiniz.

Anneanne ya da babaanneler siz de torununuzun annesi olan gelininize doğum hediyesi olarak pırlanta kolye hediye edebilirsiniz. Gelininiz de bu jest karşısında oldukça sevinecektir ve kendini kıymetli hissedecektir. Hem yıllardır süregelen gelinler kaynanalar çekişmesine de bu jestiniz ile son verirsiniz ne dersiniz...? Ya da yeni doğum yapmış annenin yakın arkadaşları olarak pırlanta bir melek figürlü kolye alabilirsiniz. Böylece ona melek gibi bir anne olacağını ifade ederek oldukça anlamlı bir hediye vermiş olursunuz. Diğer bir seçenek olarak çocuğunuzun baş harfini taşıyan pırlanta kolye de yeni doğum yapmış olan anneye etkili bir hediye olabilir.


Biliyorsunuz kadınlar doğumdan sonra oldukça hassas olurlar buna yukarıda zaten değinmiştik. Dokuz ayın tüm yorgunluğu, stresi o gün bir anda üzerine çöker. Bir yandan bebeği olduğu için çok mutluyken diğer yandan yıpranmışlığın verdiği etkiyle hassas olabilirler. Böyle bir zaman onu mutlu etmenin tam sırasıdır. Annesi olarak, kayınvalidesi olarak, eşi olarak, arkadaşları olarak ona değerli olduğunu hissettirmenizi öneriyoruz. Elbetteki bunun tek yolu takı almak değildir, sizin onun yanında olmanız mutluluğunu paylaşmanız bile onu ne kadar önemsediğinizi zaten ona göstermektedir. Ama pırlanta da anlam dolu bir taştır, eşsizliği, değerli olmayı sembolize eder ve siz pırlanta kolye hediyeniz ile onun ne kadar değerli bir anne olduğunu, eşsiz bir anne olduğunu ona göstermiş olursunuz.

Ve inanın bu ince ve zarif düşünceniz onun yüzünü güldürecektir, onu mutlu edecektir!