Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Birbirinden Şık Pırlanta Gelin Setleri


Düğün hazırlığında gelin adaylarını en çok heyecanlandıran ve heveslendiren an gelin setlerine sıra geldiğinde başlar. Birbirinden farklı seçeneği bulunan gelin setlerinin alımı diğer detaylarla da bağlantılı. Gelinlik, duvak, saç, ayakkabı ve hatta gelin çiçeği… Her parçanın birbiriyle bütün oluşturması büyük önem taşıyor. Tüm bu detaylara dikkat ederek model seçmeniz gerekiyor.

İnci Setler

İnci her zaman gelinlerin ilk tercihi oldu ve olmaya da devam edecek. Asaletin ve kibarlığın simgesi inci modelleri, her yıl biraz daha modernize hale geliyor. Dileyenler tabii ki de klasiklerden vazgeçmeyebilir.  Duygusal bir gelin adayının vazgeçilmezi inci setlerdir. Romantik ve her şeyin kuralında ilerleyeceği bir düğün için inci setler doğru tercih. 


Elmas Setler

Gösterişli bir gelin seti istiyorsanız, elmas setleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu yıl oldukça tercih edilecek modellerden biri de incilerle süslenmiş elmas setler. Hem şık hem de zarif bir görüntü için tercih edebilirsiniz. Eski modelleri de oldukça alımlı ve hala trend olarak kullanılmaktadır. Eros Pırlanta Elmas Setleri için tıklayınız.

Zümrüt Setler

Yeşilin beğenilen tonları genel olarak “zümrüt yeşili” olarak anılır. Zümrüt taşlarının zarafeti meşhurdur. Gelinliğinizin beyazına da oldukça yakışan zümrüt setleri her zaman aklınızda bulundurabileceğiniz bir model.  Zümrüdün sahip olduğu bohem hava, vintage temalı düğün ve vintage temalı gelinliklerde harika bir detay oluyor.Eros Pırlanta Zümrüt Setler için Tıklayınız.


Safir Setler

Pırlantadan sonra en sert değerli taş safirdir. Gece mavisi rengindeki safir çoğunlukla bahar gelinlerinin tercihi oluyor çünkü safir çoğu yerde baharı da temsil eden bir taştır. Son yıllarda birbirinden farklı tasarımla öne çıkan safir setler, renkleriyle ayaklarınızı yerden kesip sizi göklere çıkarabilir. Eros Pırlanta Safir Setler için tıklayınız.


Pırlanta Setler

Sade olmak isteyen gelin adaylarının tercihi tek taş pırlanta gelin setlerinden oluyor. Eğer gelinliğiniz fazla gösterişli veya taşlarla süslüyse, tek taş setler ilk tercihiniz olmalı. Yine oldukça alımlı ve gösterişli olmalarına rağmen dozunda bir set istiyorsanız pırlanta tek taş setleri kullanabilirsiniz.Eros Pırlanta Pırlanta setler için tıklayınız. 


Yakut Setler

Sonbaharın taşı yakuttur. Eğer güz mevsiminde evleniyorsanız bu güçlü taşlar harika görünmenize sebep olur. En görkemli gelin setleri, etrafı taşlarla işlemiş yakut setlerdir. Koyu renkteki bu taşın büyüsü farklı bir görünüm kazanmanıza sebep olacak. Eros Pırlanta Yakut Setler için tıklayınız