Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Sevgililer Günü

Hayatınızdaki o "en özel" kişiye, kendini özel hissettirecek bir hediye almayı düşünüyorsanız, sizin için seçtiğimiz en özel sevgililer günü hediyelerini incelemenizi tavsiye ederiz. 

Sevgililer günü diyince aklımıza ilk gelen, dükkanların vitrinlerini süsleyen kıpkırmızı balonlar, kalpler ve güllerdir. Özellikle kadınlar için anlamı büyük olan bu özel günde kadınlar, onlara verilecek sevgililer günü hediyesi ile, kendilerinin ne kadar özel olduğunu da görmek isterler. Bir çok alternatif sevgililer günü hediyesi mevcut olmakla birlikte, sevgilinize verebileceğin en özel hediyelerden biri de şüphesiz, onun sürekli yanında olacak değerli bir taştır.

Sevgililer Günü Pırlanta Hediyesi Modelleri

Her kadın pırlantayı sever. Aksini düşünen, henüz pırlantayla tanışmamıştır desek bize kızmazlar umarız. Sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak, pırlanta taşlarla süslü bir kolye, yüzük veya küpe almayı düşünüyorsanız, sizin için ürettiğimiz en özel parçaları incelemenizi öneririz. Sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz kolye seçeneklerimizin yanında, yakut veya zümrüt taşlarla renklendirilen pırlanta süslemeli kolyelerimiz de birbirinden farklı pek çok modelle sitemizde yer almaktadır.

Bunun yanı sıra, pırlanta ile süslenen eğlenceli figürler, en derin aşkı anlatan fatimanın eli, minik bir ayıcık veya sonsuzluk işareti de "ona" aşkınızı anlatmak için gayet özel bir hediye olabilir.

Küçük bir sır vermek gerekirse, henüz evlenme teklifi almamış bir çok kadın bu özel günde sevgilisinden evlilik teklifi almayı bekler. Sizin de aklınızda sevgilinize evlenme teklif etmek varsa, birbirinden özel tek taşlı yüzük modellerini değerlendirebilirsiniz.

Sevgililer Günü Pırlanta Hediyesi Fiyatları

Biliyoruz sevginiz sonsuz, ancak çok büyük ihtimalle bütçeniz sonsuz değil. Ancak, sevgililer günü hediyesi olarak pırlanta almayı tercih eden beyler için her bütçeye uygun bir model bulmak mevcut. Pırlantalı takıların fiyatları, kullanılan pırlantanın adedine, karatına ve ilave edilen taşın değerine göre değişmektedir. Bu nedenle de 250 ila 2.000 lira arasında değişen pek çok model sitemizde bulunmaktadır.

Ancak onlarca model arasından bütçenize uygun bir model bulmak hiç de zor değil. Sitenin sol üst köşesinde yer alan seçenekleri kullanarak hem düşündüğünüz fiyat aralığını, hem de pırlantanın karatını seçebilirsiniz. Karat aralığı arttıkça, pırlantanın fiyatının da artacağını unutmayın.