Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

HRD Antwerp İnstute Of Gemology Jewelery Report

Ürün Kodu:HRD165
HRD Antwerp İnstute Of Gemology Jewelery Report - Tektaş'ınızın Uluslararası bir sertifikası olsun istiyorsanız beğendiğiniz yüzükle beraber sertifikayı sepetinize ekleyip ödeme yapmanız yeterli . Sertifika hazırlık süreci ortalama 7-10 iş günüdür. HRD Antwerp Sertifikası iade alınmamaktadır, Sipariş iptallerinde ödediğiniz tutardan sertifika ücreti kesilecektir. "Online olarak taşınızı kontrol edebileceğiniz adres" https://my.hrdantwerp.com/
Taş
Adet
Renk
Renk
Pırlanta taşların beyaza en yakın olan renkleri hem daha nadir hem daha çok tercih edilenlerdir. Beyaza en yakın renk D rengidir. Sırasıyla D, E, F, G, H, I, J, K, L,… şeklinde Z rengine kadar devam etmektedir. Z sarı renge en yakın renktir. Ülkemizde ve dünyada en çok bulunan renkler H ve I olarak bilinir.
Berraklık
Berraklık
Elmaslar doğada uzun yıllar içerisinde oluşan taşlardır. Bu oluşum sırasında içlerinde bir takım lekeler, doğanın izleri oluşmaktadır. Bu lekelerin en az olduğu taşlar daha çok tercih edilmektedir. Lekelerine göre berraklık değerleri pırlanta eğitimi sayfalarında ayrıntılı olarak belirtilmektedir.
Kesim
Kesim
Elmasların doğada oluşmalarının ardından kesilmeleri ile Pırlanta taşlar meydana gelir. Pırlantanın kesimi sayesinde ışığı bu kadar yansıttığı bilinmektedir. Pırlanta kesimleri en çok kullanılanlara göre Yuvarlak, prenses, baget, markiz, damla gibi şekillerde olabilir.
Karat
999 TL
1.399 TL
Havale ile
%6
daha az ödeyin: 940 TL
Telefonla Sipariş

0 (850) 259 93 63

09:00 - 18:00 (Hafta Sonu Hariç)
  • Ürün detay kampanya 1
  • Ürün detay kampanya 2
  • Ürün detay kampanya 3
  • Ürün detay kampanya 4

HRD Antwerp İnstute Of Gemology Jewelery Report - HRD165 Ürünü Hakkında

Teslimat ve İade
Iade Koşulları hakkında bilgi almak için tıklayınız
Yeni
Müşteri Yorumları
Ürün
Hizmet
Satın aldığınız pırlanta ürün hakkında yorumunuz bu alanda yayınlanacaktır.
Genel Ortalama
Ürün
Hizmet