Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Evlilik Teklifi Tektaş

Evlilik teklifi anı dünyanın en romantik dakikalarının yaşandığı büyülü bir zaman dilimidir. Hayat durur o anda, dünya görünmez olur, kalp atışlarının hızını normale ancak tektaş yüzüğün parıltısı altında verilen “evet” cevabı döndürebilir. Siz de bu muhteşem anı tektaş yüzük ile taçlandırmak istemez misiniz?

Aşkınız, bağlılığınız, sadakatiniz, iyi ve kötü gün birlikteliğiniz… Evlilik teklifi anından başlayarak birlikte yaşadığınız tüm güzelliklerin şahidini taşırsınız parmağınızda. Evlilik için seçtiğiniz insan eşsiz olduğuna göre evlilik teklifi için seçeceğiniz tektaş pırlanta da ona yakışır güzellikte olmalı. Size önereceğimiz tektaş pırlanta modelleri hayatınızın aşkını olabildiğince mutlu etmeye yetecektir.

Pırlanta Evlilik Teklifi Tektaş Modelleri

Aşkı anlatmanın en ışıltılı yolu şüphesiz pırlantadır. Size hitap eden yüzlerce seçenek arasında kararsız kalmamanız için pırlanta evlilik teklifi tektaş modelleri hakkında asgari bilgilere sahip olmanız yerinde olacak. Evlilik teklifi anına şahit olacak pırlanta hayat boyu sizinle beraber yaşasın istiyorsanız kaliteli ve klasik bir montör seçmenizde yarar var. Modası hiçbir zaman geçmeyecek klasik montör seçimi tektaşınızın her dönem ve her yaşta kullanımına imkan tanıyacak.

Pırlanta seçimi konusunda da ilk tercihiniz şüphesiz çok parlak ve göz alıcı olan brillant yuvarlak kesim modellerinden bir tanesi olmalı. Yine aşkı ve romantizmi çağrıştıran cushion kesimi, pırlantayı daha parlak gösteren ve aynı zamanda yuvarlak kesimin mükemmel parlaklığını ve ışığını veren markiz kesimi, modern görünümü ve muhteşem parlaklığı bir araya getiren özellikleri sayesinde popülaritesi gittikçe artan prenses kesimi size önerebileceğimiz diğer birkaç model.

Alacağınız pırlanta asgari 0,25 karat olmalı. Bütçenize uygun gelen büyüklükte taş seçiminin alacağınız cevap üzerinde olumlu etkilerinin olacağını aklınızdan çıkartmayın.

Pırlanta Evlilik Teklifi Tektaş Fiyatları

Model olarak brillant kesimi esas alarak pırlanta evlilik teklifi tektaş fiyatları hakkında fikir edinebilmeniz için küçük bir liste oluşturduk.

Ortalama fiyatlar  (30.01.2015)

0,25 karat tektaş yüzük fiyatları 1.500,00 TL civarında

0,30 karat tektaş yüzük fiyatları 1.700,00 TL civarında

0,35 karat tektaş yüzük fiyatları 2.000,00 TL civarında

0,40 karat tektaş yüzük fiyatları 2.500,00 TL civarında

0,50 karat tektaş yüzük fiyatları 4.000,00 TL civarında

0,60 karat tektaş yüzük fiyatları 5.500,00 TL civarında

0,70 karat tektaş yüzük fiyatları 7.000,00 TL civarında

Evlilik Teklifi Hakkında

Evlilik Teklifleri her zaman her insan için hayatının en unutulmaz anları olmuştur. Fakat özellikle kadınlar o günün tüm ayrıntılarını çok net olarak yıllarca hatırlamalarıyla dikkat çekmektedir. Evlilik Teklifi tektaş yüzük alınması ve tektaş yüzük eşliğinde sonsuza dek(birbirimizin sonsuzuna) dek benimle olurmusun teklifi yapılmasının anlamı vardır. Pırlanta taşlar sonsuza dek kaybolmayacak olan dayanıklı ve nadir taşlardır. Bundan dolayı ona verdiğiniz bir tek taş sonsuza kadar benim için teksin anlamı da taşımaktadır. 


Peki nasıl bir pırlanta tektaş almalıyım? Sorusu hemen akla gelen ilk sorudur. Evlilik teklifi için klasik modası geçmeyen ve bu önemli anın unutulmazlığına uygun bir model seçilmelidir. Alınan bu tek taş belki de ömür boyu saklanacak hatta sonraki nesillere yadigar kalacaktır. O nedenle 50 yıl sonra bile kullanılabilecek klasik bir model alınmalıdır.  
 
Büyüklüğü ise tabi ki bütçenize göre değişmekle birlikte en az 0,25 ct olmalıdır. Sizlere tavsiyemiz bu özel günde ona bütçeniz nisbetinde en büyük taşlı pırlanta tektaşı hediye etmenizdir.