Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Düğün Hediyesi

Sevdikleriniz için düğün hediyesi seçmeden önce Eros Pırlanta’nın size özel hazırladığı hediye rehberini mutlaka inceleyin.

Sevdiklerinizin en mutlu gününde hem kullandıkça sizi hatırlayacakları hem de göz alıcı bir düğün hediyesi vermeye ne dersiniz?

Klasik düğün hediyeleri altın bilezik ya da ev eşyası gibi alternatifler yerine gelin hanımın her zaman parmağında taşıyacağı şık pırlanta bir yüzük, yeşil rengiyle göz alan zümrüt bir küpe, elmas taşlı bir kolye ya da yakut bir bileklik alabilirsiniz. Veya farklı zevklere hitap eden pırlanta alyans ve tek taş modellerimiz ile de gelin hanımın şıklığını tamamlayabilirsiniz.

Pırlanta Düğün Hediyesi Modelleri

Eros Pırlanta, sevdiklerinize o en mutlu günlerinde hediye etmeniz için titiz işçiliği ve estetik tasarımları ile göz dolduran pırlanta düğün hediyesimodelleri sunuyor.

Pırlanta hemen hemen her kültürde aşkın ve bağlılığın simgesidir. Seçeceğiniz pırlanta taşlı düğün hediyesi, hangi takı olursa olsun, yeni evli çiftlerin aşkını ve birbirlerine olan bağlılıklarını simgeleyecek. Sadece pırlanta değil; yakut, zümrüt, elmas, safir ve inci detaylı mücevherler ile de sevdiklerinizin en mutlu gününde taşların dilinden onlara en özel dileklerinizi sunabileceksiniz.

Sadakat, güvenilirlik ve samimi arkadaşlıkların sembolü safir detaylı bir mücevher ile gelin hanımın en özel günlerinde şıklığını tamamlayacak bir mücevher hediye etmiş olacaksınız.

“Aşk taşı” olarak bilinen zümrüt; yeşil rengi ile kadınların gözdelerinden. Eğer zümrüt taşlı bir hediye almayı düşünüyorsanız, zümrüt ve elmasın birlikte işlendiği takıları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

İktidar, başarı, dürüstlük ve ihanetsiz dostluğun simgesi yakut takılar, pırlanta şıklığı ile birleştiğinde kadınların tercih ettiği mücevherler arasında yerini alıyor.

Saflık ve masumiyetin simgesi inci taşlı küpeler, sadeliği seven gelinler için güzel bir düğün hediyesi tercihi olabilir.

Pırlanta Düğün Hediyesi Fiyatları

Pırlanta düğün hediyesi fiyatları, 760 Lira ile 9,989 Lira arasında değişiyor. Yüzükler 760 Lirada'dan, küpeler 959 Lira'dan, kolyeler 1,039 Lira'dan, başlayan fiyatlarla Türkiye’nin mücevher sitesi Eros Pırlanta'da sizleri bekliyor.

erospirlanta.com, en güzel ve anlamlı düğün hediyesini seçebilmeniz için size online destek hattı hizmeti de sunuyor. Aklınıza takılan tüm soruları buradan sorabilirsiniz. 

Pırlanta Düğün Hediyesi

 Pırlantalı ürünlerin düğün hediyesi olması uzun zamandır süregelen bir adet haline gelmiştir. Pırlanta doğanın sonsuza kadar kaybedemeyeği taşlar olduğu için evliliğin de çiftlerin sonsuzlarına kadar olması dileğine dayanmaktadır. Ayrıca günümüz gelinlik ve düğün merasimleri beyaz ağırlıklı olarak düzenlenen merasimlerdir. Beyaz bir gelinlikle en uyumlu olacak takılar mutlaka pırlanta takılar olacaktır. 

Bir geline pırlanta hediye alınırken hediyeyi alacak olan kişiye göre değişik takılar alınır. Düğün hediyesini alacak olan kimse eğer damat ise; Tektaş, tria yüzükler, beştaş yüzükler gibi takılar uygun iken, düğün hediyesini eğer damadın ailesi alıyorsa pırlanta set almaları daha uygun olacaktır.

Pırlanta düğün hediyesi eğer gelinin arkadaşları tarafından alınacak ise, pırlanta kolye, pırlanta bileklik veya pırlanta küpeler uygun olabilir.