Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Pırlanta Anneler Günü Hediyesi

Dünyanın en iyi annesi sizinki... Tabii ki onun hakkı ödenmez. O yüzden, bu özel günde onun yüzünü güldürmelisiniz.

Her çağda en kutsal varlıklarımızdandı onlar. Gün geldi, koskoca imparatorluk yönettik. Gün geldi, sadece kendi aklımıza hakim olmaya çalıştık. Biz ne yaparsak yapalım, kulağımızı çekip bize doğru yolu göstermek için de, sırtımızı sıvazlayıp destek olmak için de her zaman yanımızdaydılar. Var olduğumuz o ilk andan itibaren, hepimiz annelerimizin birer parçasıyız. Ve onlar da bizim kalbimizin en derinlerinde, hiç kopamayacak bir parça.

Siz de belki hâlâ dizinin dibindesiniz ve aynı evi paylaşıyorsunuz. Belki evleriniz ayrı ama gönülleriniz bir. Her ne şekilde olursa olsun, her zaman biliyorsunuz ki anneniz sizin için dünyalardan daha değerli.

Bu tür günleri klişe bulanlardan bile olsanız, gönlünüz onu hediyesiz bırakmaya el vermez. Annenize hediye ettiğiniz ilk anneler günü hediyesinden, en sonuncusuna kadar düşünür, gözden geçirirsiniz. Ama içten içe bilirsiniz, artık "farklı" olmanın zamanı gelmiş.

Anneler Günü Pırlanta Modelleri: Özel insanlara hediye seçmek her zaman zor olmuştur. Eros Pırlanta, bu asil taşlarla süslü hediyeleri önünüze sererken sizi seçim yapmanın zorluğundan kurtarıyor demek biraz da zor. Biricik annenize ya da çocuklarınızın annesi olan o eşsiz kadına alabileceğiniz birbirinden güzel kolye, küpe ve yüzük modelleri arasından en güzelini seçmek sizi çok zorladığında, birkaç parçayı şık bir takım halinde hediye etmenizi tavsiye ederiz.

Anneler Günü Tektaş Fiyatları: Annenize en özel hediyeyi seçtiniz. Biliyorsunuz ki Eros Pırlanta ürünleri ne sizi, ne de annenizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Peki ya fiyatı? Bu güzel taş gözünüze hitap ettiği kadar cebinize de edebilir mi? Yoksa onu bu güzel hediye ile sevindirmek sizin için ulaşılamayacak bir hedef mi? Hiç merak etmeyin. Eros Pırlanta'da Anneler Günü'ne özel ürünler 279 TL'den başlayan çok cazip fiyatlarla karşınızda. İster birkaç parça seçip takım hediye edin. Farklı farklı, zevkine göre kullansın. İsterseniz en göz alıcı parçalardan birini seçin, tek bir ürünle hem şık hem sade olsun. Bu anneler gününde, anneniz tüm pırlantalardan daha göz alıcı olsun.

Anneler günü pırlanta takı hedilerinin listelendiği sayfadır.