Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

İade Koşulları

 

İade işleminizin gerçekleştirilmesi için neler yapmanız gerekir?

Öncelikle söylediğimiz gibi size yoracak iade prosedürlerimiz yok. 
 
30 Gün içerisinde zarar görmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünleri bize iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünler uzmanlar tarafından incelenir ve bir sakınca yoksa iadeniz kabul edilir.

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler;

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
 
Gönderilen faturanın alt kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.
Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Kutusu,Sertifikası, Faturası,Poşeti, ( varsa ) Hediyesi vb.  

 

Ürünüm iadeye hazır nasıl gönderebilirim?

Her şey tamamsa artık iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle,  iade@erospirlanta.com adresine mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirin.
 
İade etmek istediğiniz ürünü bize bildirim yapmanız ve anlaşmalı kargo şirketimiz ( Yurtiçi Kargo ) ile göndermeniz halinde iade ederken dahi kargo ücreti ödemezsiniz. ( Karşı ödemeli olarak gönderim yapmalısınız).

Eros Pırlanta Müşteri Hizmetlerine bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firması ( Yurtiçi Kargo ) haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda da  kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır. Yurtiçi Kargo haricinde gönderilen iade değişimlerde Eros Pırlanta hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.İade Adresimiz:
 Karamanlı sokak numara:29 Kapalı Çarşı Fatih - İstanbul

Sormak istediğiniz sorular için 0850 259 93 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.