Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

HakkımızdaEros Pırlanta Ekibi,  mücevher ve pırlanta sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 40 yıldır faaliyet göstermektedir. 2001 yılında online alanda faaliyetine başlayan ekibimiz,  başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, İngiltere, Kanada, Avustralya, Almanya gibi ülkelerde online mücevher alıcılarının en güvenilir ve en büyük alışveriş markalarından biri olmayı başarmıştır.
 
2001 yılından günümüze, yaklaşık olarak 25.000 adet ürünü online mağazaları ile tüketicilerle buluşturan Eros Pırlanta, İstanbul Kapalıçarşıda bulunan mağazası ile de İstanbul  mücevher meraklılarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Online ticaret faaliyeti boyunca müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile binlerce pırlanta ve mücevher meraklısına hizmet veren ekibimiz,  Eros Pırlanta markası altında da Türkiye’nin En büyük Online Pırlanta Mağazası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Eros Pırlanta’nın en büyük gücü yıllardır bu sektörde olmasının yanısıra ülkemiz sınırları ötesinde bulunan müşterilerine hizmet etmesinin verdiği tedarik gücü olmuştur. Bununla birlikte yıllardır izlediğimiz “Kaliteli Ürün-Uygun Fiyat” politikası ile de rakiplerinin hep bir adım önünde olmayı amaçlamaktayız.

Eros Pırlanta ile birlikte kurucularımızın iştiraki olan ve Türkiye'nin içerik pazarlaması alanındaki en büyük yazar ve editör eko sistemine sahip olan akıllı içerik platformu icerikbulutu.com desteğiyle hazırlanan evlilik.erospirlanta.com blogu sizler için evlilik ve düğün konusunda merak ettiğiniz soruların yanıtlarını vermeye devam etmektedir.